Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A csaladom nem fogadja el a...

A csaladom nem fogadja el a baratnom aki a gyermekem anyja is, ez valtozzhat?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt a kisfiunk masfel eves. Mar az elejen megmondtak, hogy ha vele maradok semmifele segitseget ne varjak toluk. A szuleim es a ket testerem es a nagyszuleim sem szeretik a parom.

Nem mondom, tokeletes de vannak dolgok amirol o nem tehetett (pl, hogy az edesanyja roma szarmazasu) sajnos az edesapja elhagyta es videkre koltozztek az anyukaja csaladjahoz igy az alt.iskolat csak most tudta befejezni.

De emellett kedves es vicces es csodalatos no.

Megkertem a kezet es igent modott, elmomdtam a csaladomnak es remeltem eljonnek de azt mondtak nem ernek ra de megprobalnak idot szakitani ra.

Ezt en nem hiszem el tudom hogy nem lesznek ott. Mama meg azt is mondta hogy a kisfiammal egyutt befogadna ha otthagynam.


2014. aug. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem lesznek ott, az egyedül az ő veszteségük. Élj boldogan a kis családoddal.
2014. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondja az ezer eves ige

A ferfi elhagya apjat annyat es egy teste lesz felesegevel..

Ha ot valasztod o lesz a csaladod.

A szuleid majd megbekelnek ez az o dolguk.

Te csak a sajat csaladod szeresd es ez legyen a legfobtosabb.

2014. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért de valami nem világos. Hány évesek is vagytok? Oké, hogy egyedül nevelte az édesanyja de csak most megy/menne gimibe?


Amúgy ha nem mennek el a szüleid, az az ő bajuk. Bár szerintem az unoka miatt megpuhulnak idővel és elfogadják a lányt/nőt :) Sok boldogságot!

2014. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En 26 o 23 eves, szeretnem ha legalabb szakkozepiskolat vegezzne.

Egy ejszakai klubban tancolt eddig (csak tancolt), es ugy gondolja majd vissza megy mert nem szeretne havi 100ezerert dolgozni, vegulis ez is egy vita forras otthon, de szerintem a tanccal meg semmi rosszat nem tesz.

2014. aug. 24. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis semmi rosszat nem tesz a tánccal, csak majd azt veszi észre hogy a helyére felvesznek egy 18 éves táncost mert pár év múlva már öreg lesz hozzá, és ott áll 8 általánossal, semmihez nem értve. Ez egy zsákutca, azonnal kezdjen magával valamit. Ez semmi.
2014. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Azert egy gyerekes anyuka ne ugrabugraljon bugyiban egy szorakozohelyen.

Inkabb tanuljon mert a gyereknek majd peldat kell mutatni.

de most mar ertem miert nem orul a csaladod.

2014. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat erre mar en is gondoltam, az iskolaban majd megkerdezik anuukad mit dolgozik: tancos no, es a tanarok, szulok ugyanugy elitelik majd mint a csaladom.

De nem igazan akar semmit tanulni.

2014. aug. 25. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!