Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermekem a bíróság nekem...

A gyermekem a bíróság nekem ítélte és úgy határozott a láthatásról, hogy az anyja minden második hétvégén viheti magával és a nyári szünetben augusztus első két hetében?

Figyelt kérdés
Most hozta haza a hétvégén az augusztusi két hetéből, de ő most hétvégén is el akarja vinni, mert azt állítja hogy a nyári szünet nem számít bele a kéthetes láthatásba. Elviheti vagy nem mert szerintem csak a második hétvégén viheti?
2014. aug. 18. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyermek érdeke az, hogy a szülei lássák és foglalkozzanak vele. Az, hogy a bíró megítélt ennyi és ennyi láthatást, az azt jelenti, hogy minimum ennyiszer lehet nála. Én a helyedben oldaadnám a mostani hétvégén is, hogy időt töltsenek együtt, ha a gyermek is akar menni. Kérdezd meg a gyermeked, hogy van-e kedve most is elmenni vele. Ha igen, akkor engedd el, ha nincs, akkor most maradjon veled.
2014. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Paros vagy paratlan hetvege az ove?Ha paros,akkor ez a hetvege az ove.
2014. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Enged a gyereket az anyukájához.Ne törd meg az egységüket:) Mennél többet vannak együtt, annál jobb a gyereknek.
2014. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyermek érdekeinek megfelelően dönts és normális is lehet rendezni ezeket a láthatási napokat.
2014. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan most ezen kell balhezni? Hat miert ne vihetne el? Amugy ha minden masodik hetvege, akkor minden paros hetet kell nezni. Most 34. het van, ugyhogy jar neki a lathatas ezen a hetvegen.
2014. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod a gyerek anyjával? Alkoholista, idegbeteg, igénytelen... stb?

Ha tök normális akkor miért nem engeded hogy többet legyen a gyerek az anyjával? Oké, értem hogy bíróság meg döntés, de az nem azt jelenti hogy nem lehetnek többet együtt.


Egyébként azt hittem csak az anyák ilyen kicsinyesek a láthatással kapcsolatban, de úgy látszik nem, az apák is. Hihetetlen hogy te együtt lehetsz a gyerekeddel szinte az év minden napján, ezt a pár napot meg sajnálod az anyától.

2014. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
"Ha tök normális " ha tök normális lenne, akkor neki ítélte volna a bíróság a gyereket, mivel nálunk az anya van favorizálva sokszor még akkor is, ha a pszichológus szerint is az apánál jobb helye lenne
2014. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne miért nem az anya kapta meg a gyereket.Annak mindig nyomós oka van,talán ezért is nem engedné szívesen a kérdező.

Egyébként ha normális az anya,és a gyerek is menne ,akkor engedném,nem tiltanám,és nem ragaszkodnék a papíron leírtakhoz,mert nem az a gyerek érdeke,hogy két hetente két napot lássa csupán a másik szülőjét (legyen az akár az apa,akár az anya)

2014. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!