Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha valakinek az...

Az normális ha valakinek az anyja alig várja, hogy a gyereke 18 legyen és kirúgja a házból?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted? Nyilván nem.
2014. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális de én anyám is így volt vele, csak nem mondta ki nyíltan. Másoknak siránkozott, meg beállított engem mindenféle szörnyetegnek. De ha esetleg valamit jól csináltam, akkor épp a boldog család képet mutatta mindenki felé...

Közben meg én vagyok a fekete bárány a családban még így is, hogy pár éve nem lakom otthon...

2014. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogyan akarja kirúgni...Ismerek olyat, akivel ezt tették, de oly módon, hogy vettek neki lakást, egyetem alatt anyagilag támogatták, csak tényleg nem bírták már egy fedél alatt elviselni.
2014. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy nem de azért ez nem ok nélkül szokott lenni.
2014. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem "apám" volt ilyen, és meg is tette. Vihettem a ruháimat, pénzem ami nálam volt és holtra nem érdekelte, hogy hova megyek.

Szóval ha engem kérdezel, nem, nem normális.

2014. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont úgy ahogy az utolsó írta.
2014. júl. 27. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen anyám, látszik, hogy alig várja, hogy menjek. Apám ki is dobna, de azt anyám nem hagyná. Én is alig várom, hogy végre önálló legyek.
2014. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Adtam zöldet.
2014. júl. 28. 10:11
 9/9 mi a fene ***** válasza:
Nem normális, feltéve ha a gyerek nem adott rá okot. Iszik, lehetetlenül viselkedik.
2014. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!