Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legyek őszinte anyával? Ebben...

Legyek őszinte anyával? Ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Májusban ideköltöztem a legjobb barátnőmékhez. De az öccséhez kicsit közel kerültem és már elég komoly a dolog, de még titokban tartjuk. Viszont anyával mindig őszinte voltam, csak nem tudom, hogy ebben a helyzetben mit tegyek...

Más az, ha egy 17 éves lány a legjobb barátnőjénél lakik és az is más, ha a barátjánál... Ráadásul közöttünk már a közös síelésen is volt valami, de akkor megbeszéltük, hogy soha többet, ez így nem lenne jó, csak azért történt ez meg az, mert blablabla. Nem akarom, hogy anya azt gondolja, hogy nem bízhat bennem.


Nem tudom, hogy mi lenne a jó döntés.

Elég valószínű, hogy hamarosan kiderül a dolog és nem szeretném, ha azok, akik a legfontosabbak nekem, másoktól tudnák meg.


2014. aug. 25. 12:21
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
98%

17 evesen a baratnodnel laksz?


akkor szerintem tokmindegy, mit mondasz anyadnak.

2014. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom miért olyan nagy dolog ez? Sok 17 éves lánynak van pasija, nekem is volt ennyi idősen. És tényleg miért laksz a barátnődnél?
2014. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Igen, mert anya elköltözött innen, elég messzire. Én pedig nem akartam menni, meg most egy új gimnáziumban elölről kezdeni mindent (ilyenkor általában a legtöbben rontanak, nekem már kell a továbbtanuláshoz a jó átlag), stb.

Úgyhogy a legjobb barátnőm anyukája kitalálta, hogy költözzek oda, úgyis nagy a házuk, simán elférek és így legalább nem kell apához költöznöm és kollégiumba sem kell mennem.


Kielégítő a válaszom?


Ja, és nekem anyukám van, nem 'anyám'.

2014. aug. 25. 12:32
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendőrségi, bíróság a családi kapcsolat, hogy mindent el kellene mondani. Már a pár éves gyereknek is lehetnek olyan saját titkai, amit nem mond el másoknak, mert nem tartozik rájuk. Azt nyilván te is el tudod dönteni, hogy mi tartozik anyádra és mi nem.
2014. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a barátnőd öccse? és az ő szülei tudják már hogy együtt vagy az öccsével?
2014. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van,én is ezt tettem volna a helyedben,hogy inkább költözök barátnőhöz,minthogy mindent kezdjek előlről.! Szerintem szimplán csak mondd el anyudnak hogy beleszerettél és az érzéseidet nem tudod irányítani,úgyhogy vagy elfogadja vagy nem! Kénytelen lesz beletörődni! :)
2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
50%

Személyesen meséld el neki mindenképp, ha van rá lehetőséged. Ha normális akkor meg fogja érteni.

Fő az őszinteség, ezt mindenképpen értékelni kell.

Az meg hogy pont így alakult, hogy egy házban laktok "szerencsétlen" véletlen.

Gondolom azért nem terveztek egy szobában aludni, stb. Szerintem ez hülyén venné ki magát a barátnőd anyukájáék előtt is.

Lehet ezt normális keretek között is csinálni.

2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
38%
Ha komoly a kapcsolat akkor szerintem mondd el neki. Nemem rosszul esne ha mástól tudnám meg hogy a lányomnak barátja lett.
2014. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom akkor a személyidben is az van hogy anyukája neve, nem az hogy anyja neve.
2014. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
97%
Azért ne oktassál már ki minket, ha úgy hívjuk anyádat, hogy anyád és nem úgy hogy anyucikád :) Nincs abban semmi sértő, ez a hivatalos megnevezése. És igen, fontos tényező, hogy miért nem laksz a szüleiddel, sok fiatal lány nem emiatt lakik a barátnőjénél, hanem ennél sokkal súlyosabb okok miatt.
2014. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!