Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová "küldjem" anyát, ha...

Hová "küldjem" anyát, ha házibulit szeretnék szervezni?

Figyelt kérdés
Tehát, az a lényeg, hogy nemsokára lesz a 18. születésnapom, amit ugyebár még aznap megünneplünk a családdal, viszont hétvégére szeretnék szervezni egy bulit, hogy a barátaimmal is megünnepeljem. A probléma az, hogy előtte szeretnék mindenkit "elküldeni" otthonról, viszont nem tudom, hogyan csináljam és hogy hová. Persze anya tudna a buliról, csak nem tudom hová mehetne, amíg mi kibulizzuk magunkat. Tippek?

2014. aug. 26. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Attól függ, hogy mennyi ideid kéne "eltűnnie"...Ha nem lesz egész éjszakás a buli, akkor mondjuk beszéld rá, hogy menjen el az apukáddal, vagy barátnőivel vacsizni, moziba, vagy, hogy akár kombinálják a kettőt. Ha egy egész éjszaka kéne, és nem vagy pénz hiányában, akkor mondjuk fizess neki egy wellness hétvégét (így legalább ő is jól érzi magát :)))
2014. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha 18 éves vagy, akkor gondolom, anyukád minimum még egyszer ennyi idős. Ugyan tételezd már fel róla, hogy teljesen egyedül is el tudja dönteni, hová megy, amíg ti buliztok!

Egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnél magadban bulizni a barátaiddal, kérd meg, hogy ne legyen otthon.

2014. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
1-es, nem tudom, jártál-e már a Rózsadombon kívül, de a mai magyar 18 éveseknek általában nincs annyi pénze, hogy csak úgy befizethessék a szüleiket egy wellness-hétvégére.
2014. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Azért sok függ attól, hogy hogyan akartok bulizni? Ha isztok, összerondítjátok a lakást, akkor nem fog elmenni otthonról. 18 évesen még nem kell feltétlenül bulizni.
2014. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleidhez, vagy valamelyik barátnőjéhez?
2014. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Elküldheted őket a nagyszüleidhez, vagy egy koncertre, addig is együtt lehetnek. Éjfélig biztosan nekik sem lehet fárasztó a távvollét, de ezt követően hagyd félrevonulni őket. Ha panelben a szomszédok miatt is, családi házban meg főleg.
2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A wellness hétvégére én is gondoltam, eddig ez a nyerő! (Van félretett pénzem.)

De, a barátaimmal én feltétlenül bulizni szeretnék, viszont nem áll szándékomban szétszedni azt a helyet, ahol élek.

2014. aug. 26. 21:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Ami a nagyszülőket illeti, külföldön élnek.
2014. aug. 26. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem szervezzetek nekik is egy bulit azon szülők részvételével, akiknek a gyerkőcei a te bulidon lesznek.
2014. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha megemlítenéd neki a bulit, lehet, hogy rögtön "venné is a lapot", és nem neked kéne találgatnod, hogy mit csináljon. Ő is volt fiatal, szerintem megértené, pláne, hogy a 18. szülinapodról van szó.
2014. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!