Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy házibulit...

Szeretnék egy házibulit szervezni hogy a baráti társaságom jobban megimeje egymást. Hogyan szervezzem?

Figyelt kérdés
Lenne zenekar. Alkohol nem mivel 14-16 évesek vagyunk lányok fiúk vegyesen. Max egy kis koktél lenne. Aki tud bármi jó játékot vagy valamit amitől jobb lesz egy házibuli az légyszi írjon. Privátba is írhattok.

2014. jún. 30. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Üvegezzetek, bár ahhoz nem árt a pia
2014. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért piáljatok csak nyugodtan! :))
2014. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért valami pia lesz de nem az lesz a lényeg. Nem akarunk holtrészegek lenni. Csak jól akarjuk magunkat érezni.
2014. jún. 30. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor mi új baráti körbe keveredtünk,azt játszottuk,hogy "Én még soha nem..."Pl valaki azt mondja:"Én még soha nem csókolóztam" és aki már csókolózott az itt egy shot vodkát.(a shot az egy kis pohár aki nem tudná :D ).Így kicsit megismertük egymást és az 5-6-ik körben kezdett izgalmas lenni a dolog.Jelzem,hogy ekkor a többség 18+ volt.De a piát ki lehet cserélni málnaszörpre :)) csak akkor nem garantált a fergeteges hangulat :D
2014. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2014. jún. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!