Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Házibulit Születésnapot...

Házibulit Születésnapot szeretnék szervezni egy egész évfolyamnak, ez kb. csak 25-30 ember lenne, de ezzeknek 50%-ával nem igazán vagyok beszélő viszonyban, ettől függetlenül lehet jó a hangulat a bulin?

Figyelt kérdés

#születésnap #buli #tásraság #gimisek házibulija
2013. jan. 12. 14:27
 1/3 anonim válasza:
Persze!!! Mivle évfolyam, mindenkinek lesz ott kedves ismerőse, haverja, így vélhetően mindenki jól fogja érezni magát. A zene az az alap, hogy valami populárisabb, közismertebb dalok is legyenek, esetleg régebbi, amire tényleg mindenki tud táncolni, gondolok itt arra, hogy ne rock legyen csak vagy goa vagy indie vagy ilyesmi, mert lehet, hogy 10 ember azt imádja, viszont a másik 20 meg lehet nem. Szerintem találj ki valamilyen kis közösségi programot is, valami játék-félét, nem tudom mi a stílusotok, a buli elején lehet activity, bocs ez lehet ódivatú, tehát bármi, ami kicsit közösségépítő, így már oldott lesz a hangulat.
2013. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és mint házigazda, próbálj meg mindenkivel 1-2 szót váltani, kérdezd meg, hogy érzi magát, ilyesmi, érezzék, hogy törődsz velük. Ilyenekre gondoltam msot így hirtelen, kínálgass italt, kaját néha.
2013. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jan. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!