Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elváltak 2 éves...

Szüleim elváltak 2 éves koromban. Nagyon szerettem apukám, de mostmar csak baratkent tekintek ra. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
... élj tovább? Nem látom a problémát, szeretetet nyilván nem erőltetheted, de a barát is jó kapcsolat.
2014. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Semmit
2014. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem se csinálj semmit.

érzelmeket nem lehet erőltetni.

2014. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lona_55 válasza:
Szerintem egy jóbarát is ér annyit mint egy jó apa, Főleg ha jelen esetben a kettő azonos.
2014. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bstewe válasza:

Üdv. Próbáld meg minnél jobban megismerni, keresd benne önmagad és az elmúlt éveket ugyan nem lehet potólni, de próbálj meg vele minnél többet lenni.

Apukád rá ér és meg hív valahová ne utasítsd el, ha csak nincs valami fontosabb dolgod.

- Ugyan így jártam, de én vagyok az Apa!

Próbálom a fiam megismerni, és nagy sikerrel haladok.

Az élet rövid, de ahogy öregszik az ember, beér és a fontossági sorren változik, barátok és rokonok a legfontosabbak, ezektől lesz több az ember! Sok sikert és türelmet :-)

Stewe45

2014. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!