Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy randira hívok egy lányt és azt mondja szimpatikus vagyok neki de a későbbiekben megírja hogy csak barátként tekint rám. Pedig én komolyabb kapcsolatot szerettem volna vele. Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki, de havernak lelki társnak jó lennél, de lehet annak sem, csak azért mondja h ne azt mondja h "húzz a francba"
2012. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert kezd meg kedvelni barátként,de azt nem tudja befolyásolni,hogy vonzódik e hozzád vagy nem :)
2012. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Közelítettél felé testileg is?

(érintések, puszi, ölelés, kézenfogva járás... :))

2012. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem volt semmi csak arcra puszi:)
2012. dec. 3. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor kicsit nyomulj komolyabban! :)

Nyilván nem kell lesmárolni első találkozáskor, de azért éreztetni kellene végig, hogy most nem baráti találkozón vagytok! :)

2012. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi... Zsákutca, ahogy az első is írta, csak nem akart megbántani... Én ugyanígy voltam, a csaj írt rám, meg hasonló, majd kijelentette, hogy inkább csak legyünk barátok, ma már rám sem köszön, báár én elég hamar le is tettem róla, mert a jópofi úgy sem ér semmit..
2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azokkal a nőkkel, akik így viselkednek, jobb össze sem jönni, mert amúgy sem fogják komolyan venni a párkapcsolatot.
2012. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem velem lenne a baj ti szerintetek, valamit rosszul csinálok? Ugyan kedves vagyok velük nem nyomulok meg semmi más ami annak nevezhető lenne. Meg fészen szoktam velük beszélni ott írom meg hogy komoly kapcsolatot keresek azt mondja ő is és utána talizunk vagy az első talizás után vagy a második után azt írják hogy csak barátilag tekintek rád de például nem minden csaj ilyen. Köszönöm a válaszokat rendes tőletek!
2012. dec. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!