Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engedte ezt anyukám?

Miért engedte ezt anyukám?

Figyelt kérdés
Miután végeztem a sulival, elköltöztem otthonról albérletbe, és ammikor nem sokkal később meglátogattam anyukámékat, bementem a régi szobámba, és láttam, hogy minden cuccom szét van túrva, el van hordva, a régi füzeteim darabjai bedobàlva a fiókokba, stb. gondolom a húgom lehetett, 8 èves, és vacn ott egy 7 éves öcsèm is, bár őt ezek a dolgok kevésbé érdekelhetik. Viszont nem értem, anyukám miért nem szólt rà, hogy ilyet nem illik csinálni, miért hagyta?
2014. aug. 30. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit válaszolt, amikor megkérdezted őt?
2014. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha elköltöztél, miért nem vittél minden cuccot magaddal? Te tovább léptél az életedben, ki kellett volna rámolni a szobádat, ugyanis a legtöbben ilyenkor átalakítják és hasznosítják a felszabadult szobát. Minek tartogassák "üresen"?
2014. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
nem illik ? Igen,más szobájáan nem illik turkálni,de te már nem laksz ott,gondolom a magánéleted nem hagytad a régi szobádban,tehát teljesen mindegy a húgod feltúrja e a régi könyveidet
2014. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
7-8 évesek, gyerekek, bármelyik tette is, meg kell beszélni velük, hogy ezt nem szabad. Neveltetés kérdése, nem nyúlunk más dolgához, még akkor se ha családtag. Elég felnőtt vagy már, hogy elbeszélgess velük. Anyukád lehet nem is tudott róla, mit csináltak. Viszont ha tudta és engedte, Anyukáddal is gondok vannak. Nem hiszem, hogy mert albérletbe költöztél vinned kéne a gyerekkori holmijaidat, ez baromság, az én szobám ugyan úgy áll, mint mikor elmentem. Senki semmimhez nem nyúlt. Én a helyedben megmondanám a véleményemet.
2014. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
4-es: ja, van olyan család, aki megteheti, hogy ne hasznosítson egy felszabadult szobát, mert amúgy is van elég hely mindennek. De megsúgom, nem ez az általános. Nálunk pl gardrób lett nővérem félszobájából. Nagy luxus érintetlenül hagyni az elköltözött gyerek/gyerekek szobáját. Ha mindent nem is tud magával vinni az ember, dobozoljo össze mindent és vagy a pincébe/padlásra vigye, vagy hagyja a szobában egy sarokba. De azt ne várja el, hogy úgy maradjon, ahogy hagyta, mert az nonszensz.
2014. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igazad van abban, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. Fogalmam sincs, hogy miért engedte ezt anyukád, én mindenképpen megkérdezném tőle.


Egyébként nekem is mind a mai napig érintetlen a szobám, és akárhányszor hazalatogatok (vagy látogatunk a vőlegényemmel), ott tudunk aludni a saját szobámban /ágyamban. Jó, a cica néha beköltözik az ágyamba,de azt nem is bánom :P

2014. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért az is hülyeség hogy ha úgy állunk hozzá "ha nem vagy ott, nem a te szobád többet".


Én is 3 havonta 1x megyek haza, használják a szobámat, pakolnak benne, satöbbi. De a személyes dolgokat illik rendben hagyni és nem hozzájuk nyúlni. Gondolom anya, apa cuccait sem túrják szét a gyerekek, akkor ne tegyék ezt a másik szobájával sem.


Na meg alapból, nem úgy kell nézni, hogy na ez a gyerek már nem létezik, lehet túrni a cuccait, vagy ha annyira nem kívánatos a cuccom, akkor mondják azt, hogy mi lenne ha eldobozolnánk, és pont.

2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha szükségük lett volna a helyre és szóltak volna, úgyis megoldottam volna. Egyébként több szoba van ott, ahányan laknak, tehát a helyhiánnyal nem küszködhetnek. Lehet, hogy anyukám tényleg észre se vette, még nem kérdeztem rá erre.
2014. aug. 30. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Bocs ötös válaszoló, de kérdés az: miért engedte ezt anyukám? Arra kéne válaszolni. ... Az, hogy mi mit engedhetünk meg és mások, nem téma. Akkor se teheti egy családtag, hogy bemegy és feltúrja. Ha bedobozolta volna és leviszi a pincébe azt is feltúrhatja a gyerek. Itt nem a hová tettem a kérdés vagy hol hagytam, hanem a minek túrta szét?
2014. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!