Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek gáz a szüleimtől...

Szerintetek gáz a szüleimtől kölcsönkérni pénzt arra hogy haza tudjak utazni pár napra hozzájuk?

Figyelt kérdés
130 km-re lakom tőlük, kegyetlenül sok kiadásom volt mostanában, de otthon se jártam már 6 hónapja. És már hívtak is, hogy menjek haza, csak nem tudom, hogy közöljem velük, hogy nincs buszjegyre se pénzem.
2014. aug. 31. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint szülő mondom nem gáz.Mond meg te is nagyon szeretnéd már látni őket,de nincs pénzed.Hidd el szivessen adnak csak menj végre haza
2014. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

130 km nem a világ vége, nem kerül egy vagyonba az út.

Kérdés, hány éves vagy, mit dolgozol, mennyit keresel...és miért nincs pénzed. Mert ha hülyeségekre szúrtad el, akkor inkább ne kérj.

2014. aug. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beszélsz velük és hívnak, akkor mondd meg ezt, hogy sok kiadásod volt, és még buszjegyre sincs pénzed, szerintem maguktól is felajánlják majd, hogy kifizetik a jegy árát, vagy adnak kölcsön.
2014. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én örömmel fizetnék a gyereknek, csak jöjjön haza fél év után.
2014. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hülyeségekre lett elköltve. hanem a laptop javítása egy vagyon volt, éhen halnom se kéne és mivel egyetemre járok nagyrészt a pesti közlekedésre megy el a pénz.


Nem tűnik soknak, de ilyenkor az.

2014. aug. 31. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként ha a gyerek hülyeségre költené a pénzét, akkor sem tagadnám ki, még jó, hogy hazavárnám fél év után.
2014. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csengu28 válasza:

Mint szülő mondom, nem gáz egyáltalán, kérj nyugodtan! :)

Én biztos adnék, és hidd el ez egy szülő fejébe nem fordul meg, hogy nem ad a gyerekének.. az enyémbe legalábbis nem fordulna meg :)

2014. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!