Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi olyan 18 éves ember...

Mennyi olyan 18 éves ember van aki haza adja (vagy elkérik a szülei) a nyári munkájából keresett pénzének a felét?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Én hazaadtam, amióta dolgoztam.
2014. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Hazaadtam, ha kellett, mert szükség volt rá, akkor a fizetésem 100%-át singliként. Mind a nyári melóban, mind a normál munkában.
2014. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Én harmadát adtam haza.
2014. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%
Tőlem elkérték. Apám az egészet akarta, mondván, az ő fizetése is egészben megy a családi kasszába...
2014. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Egész nyáron szószerint a földön másztam azért a pénzért, h meg legyen amire gyűjtögetem, ere meg a felét el akarják kérni! :'( szinte mar követelik :'(

Mikor úgy egyeztem meg velük, hogy ha normális munka helyem lesz rendes havonta kapot fizetésel akkor meg kapják a felét, DE NEM 18 évesen, úgy h lány létemre nehéz fizikai munkával keményen meg kereset pénzemből! :S

Nagyon sporolos vagyok, és nekem ez nagyon szar h a nehezen megdolgozot, kisporolgatot pénzemet csak úgy oda adjam nekik! :'(

2014. aug. 25. 16:32
 6/31 anonim ***** válasza:
8%

5 Ők az utolsó keservesen megkeresett fillérjeiket is odaadták Neked. Előbb te ettél, utána ők. A család nem arról szól, hogy ha én akarok valamit, akkor félretolom az összes embert és én-én-én. Együtt-egymásért, ha mod ez számodra valamit. A család nem csak 2 tagból áll(anya-apa).

Amilyen veritékkel kerested te meg ezt a pénzt, a szüleid hosszú-hosszú évek óta tesdzik egy zokszó nélkül.

Teccik érteni?


Ők is biztos szerettek volna sok-sok mindent, de a sorban mindig te voltál elsőként, aki kapott, és utolsóként ők.

Most fordult a kocka, neked kell adni amit ők kérnek.

2014. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Vagy 6 éve én sporolok magamnak arra amire szükségem van és pluszban ruhára, mert amimnekem tetszik azt nem veszik meg! Apámnak van normális munkálya mindig kijötek anyagilag! Meg csinalom a hazi munkákat minden héten!

Azért meg nem fogok adi pénzt h apám eligya meg elkölcse cigire!


Nagyon is tisztaban vagyok azzal h igy müködik egy család! De ez sztem akkor is igazsagtalan! :(

2014. aug. 25. 16:53
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, nyelvtankönyvekre gyűjtesz ilyen szorgosan...
2014. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
5%
Miből is spórólsz magadnak? Abból amit a szüleid zsebpénzként adnak, meg most melóztál és rá kellett jönnöd, hogy keményen meg kell dolgozni minden fillérért.
2014. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Helyesíràsi szótàrt ne felejts el venni a pènzedbôl!
2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!