Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A bírói végzés ellenére...

A bírói végzés ellenére megtehetem, hogy nem engedem el vele a gyereket? Akkor is, ha gyerek menni akar, de veszélyes helyre akarja este vinni?

Figyelt kérdés

13 éves lányunk van. Ma a volt férjem hétvégéje van, de nem akarom, hogy elvigye a mai napon a gyereket.Nem rég hívott fel a jelenlegi párja, hogy a volt férjem Újpest-Ferencváros focimeccsre akarja vinni este a lányunkat. Nekem erről egy szót se szólt. Tudom jól, hogy mennyire veszélyes egy meccs, mindig verekedés van, petárdák, füst, stb.

Megmondtam a gyereknek, hogy majd csak holnap reggel mehet pestre az apjához.Erre jött a hiszti, mert ő menni. Hivatalosan minden 2.héten péntek délutántól vasárnap estig nála lehet.

Megtehetem, hogy nem engedem?


2014. ápr. 4. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem teheted meg viszont ő feljelenthet a láthatás korlátozása miatt.

Egy foci meccs nem a világ vége, ha nem a B középbe ülnek. Én is voltam és túléltem. Ne dramatizáld ennyire túl.

2014. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem teheted meg!
2014. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké, hogy túl lehet élni, de ő 13 éves lány. Az exem nagyon balhézós és ezeken a meccseken rengetegett vedel. Nem bízok meg benne, hogy oda figyel majd rá!
2014. ápr. 4. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha annyira veszélyes lenne a gyerekre nézve, akkor a válás során eltilthattad tőled, de mivel ez nem sikerült annyira mégsem veszélyes. Az, hogy általában hogy viselkedik, az még nem jelenti azt, hogy a lányára nem fog vigyázni. Szerintem kissé túlreagálod.
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Én teljesen megértelek, az Újpest-Fradi nem épp családbarát :(

Az új asszony is megy velük? Hátha ő nem piál és tud rendesen vigyázni a kislányra! A lányod egyébként mit szeretne? Érdekli egyáltalán a meccs?

2014. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnos a barátnő nem megy. Hàrman mennének, az exem mostoha fia (15 éves), és ők ketten, meg a baráti társasága.

A lányom nagyon szeret meccsekre járni, nem is tiltom neki, de egy ilyen meccs nagyon veszélyes.

2014. ápr. 4. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
AZért kérdező túlreagálod. Egy, nem tilthatod el, kettő hidd el, semmi baja nem lesz, nem egy 13 éves lánynak fognak neki rontani...
2014. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el! Majmók-Fradin amúgy is sokkal nagyobb mindig a rendvédelmi készültség, mint egy MTK-Vidi meccsen például, és biztosan lesz legalább egy normális tagja a társaságnak, aki vigyáz a gyerekekre :)
2014. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Egy ilyen meccs nem a vilag vege, nem lesz semmi baja.
2014. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért eltúlzod, hogy nagyon veszélyes.


Nem teheted meg, hogy nem engeded el.

2014. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!