Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapámat szeretném valamilye...

Édesapámat szeretném valamilyen úton-módon megtalálni. Édesanyám nem tud rola semmit sem mar több mint 10 éve. Én viszont szeretném őt megkeresni, hiányzik. Hol kezdhetném?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Önkormányzatnál van egy osztály ahol lehet kerestetni bárkit. Sajnos nem tudom, pontosan melyik osztály ez, de a portán megtudják mondani. Meg kell tudnod adni az Apád adatait és majd ők felveszik vele a kapcsolatot. Ha Apád beleegyezik, hogy kiadják a telefonszámát vagy a címét akkor vissza szólnak neked, de ha nem egyezik bele akkor nem adhatják ki neked. Valamennyi eljárási díjat kell fizetni ezért.
2014. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég kényes téma. Azt tudod, hogy ő eddig miért nem keresett Téged? Nem biztos, hogy Te is hiányzol neki. Én az "apámat" már 19 éve nem láttam, de nem is szeretném, már csak egy idegen ember számomra. Amúgy az ő rokonainák indítanám a keresést. Vagy írhatsz talán lakcímnyílvántartóknak hívják őket. Megírod, hogy ki vagy és kit szeretnél megtalálni, majd ők küldenek neki egy levelet, hogy megadhatják-e neked a lakcímét. Ezt ő vagy elutasítja vagy nem.
2014. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azt sem tudom melyik település Önkormányzatához menjek be. Vagy bármelyikben elindulhatnek?
2014. szept. 7. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű, de: ha 10 éve nem is beszéltél vele, akkor nem ő hiányzik, hanem az az alak, akire emlékszel, akit jó eséllyel a valóságosnál sokkal szebbé-jobbá formáltál már gondolatban.

Ha most megtalálod, benne van a pakliban, hogy nagyot fogsz csalódni, mert biztosan nem a képzeletedben élő emberrel fogsz találkozni.

2014. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez is benne van a pakliban. De elso lepcsokent pl arra is kivancsi volnek el-e meg?
2014. szept. 7. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt próbálkozz:


[link]

2014. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet itt nem ez a szituáció, de nem attól lesz valaki apa, hogy felcsinál egy nőt aztán lelép, hanem attól, hogy felneveli a gyereket, vagy legalább próbál mindig mellette maradni, támogatni őt.
2014. szept. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!