Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyíregyházán a gyámhivatalnak...

Nyíregyházán a gyámhivatalnak mennyi a telefonszáma? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tudom hogy a google a barátom, találtam több telefonszámot is, csak nem tudom hogy információt melyiken kaphatnék...

Felteszem a kérdést itt is, hátha valaki jártas ez ügyben és választ tud adni, bár jobb lenne ha a hivatalos személyek válaszolnának ebben majd a telefonban, de szívesen olvasom az itteniek véleményét is.

A helyzet az hogy párommal elváltak útjaink, nem vagyunk házasok. A gyerek az én nevemen van, úgy emlékszem mikor a nevemre vettem akkor az ügyintéző hölgyike azt mondta hogy közös felügyelet van (gyermekelhelyezési még nem volt). Konkrétan az érdekelne hogy közös felügyelet alatt mennyit láthatom ill. mennyit lehet velem a baba. Most 3 hónapos és 2 hetes, nem szopik a picim. Egyébként az apuka vagyok, természetesen a gyerektartást (közös megegyezéssel 20%-ot) fizetem, ill. amit csak lehet megveszek az én Drágámnak!



2014. szept. 11. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Közös megegyezés van mindaddig amíg nincs itélet. Pont azok a feltételek vonatkoznak rád mint anyára, 50-50%.
2014. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ha szétmentetek, egy 3 hónapos picit pár óránál többet nem viheted el. Neked sem jó és a kicsinek sem. Még most kezdi megszokni az otthonát, kezdi felismerni a környezetét, a napszakoknak megfelelően kezd beállni az életritmusa. Elég nagy baj, hogy nem szopik, ez már jelentheti nála az otthoni feszültséget. A gyámhivatalba sem fogják díjazni érdeklődésed főleg, hogy egy újszülöttet láthatásra elvigyél. Szerintem 1 éves kora előtt csak látogathatod, előre megbeszélt időpontban.
2014. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó ne beszélj már baromságot,minek akarod megfélemlíteni a kérdezőt? Elég undorító hozzáállás. Gyereket közösen vállalták nem csak a nőé.

Egyrészt gyámhivatalnak az a dolga hogy kérdésre válaszoljon, ezért tartják őket kérdező adójából is például.

Másrészt millió egy nő nem tud szoptatni vagy nem akar ki tudja de ennek jelen kérdéshez semmi köze.

2014. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: Én is így gondolom...

Második: A gyerek nagyon jól érzi magát nálunk,eszik, alszik, kacag, visít! Úgy gondolom ha nyugtalan lenne, vagy hiányozna neki az anyja végig ordítaná azt a pár órát. Egyébként a gyerek hol az anyja lakásán van hol a nagyanyjánál van 2 hétig (persze az anya is ott van, tehát az otthon megszokásáról felesleges beszélni).

2014. szept. 11. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg ilyen pici, maradjon a mamánál, és te látogasd a picit 2 hetente, vagy ahogy megegyeztek. Ha már szobatiszta a gyerek, akkor vidd el magadhoz. 1 gyereket nem könnyű ellátni egyedül.
2014. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a gyámhivatal számát megtalálod a netten, a polgármesteri hivatal honlapján.
2014. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!