Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érvekkel győzzem meg...

Milyen érvekkel győzzem meg apát, hogy elengedjen egy 3 napos kirándulásra?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Bövebben?
2014. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Osztálykirándulás?

Ha nem, kivel mennél? Milyen messze?

Hány éves vagy?

Miért csak apukádat kell meggyőzni?

2014. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja. Fontos, h sulis buli vagy csak ilyen magánakció (barátnő, osztálytárs, esetleg családtag). Korod vagy a pénz-e az akadály illetve az ellenkezés oka?
2014. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sulis dolog,anya enged,de apa nem..15éves vagyok,lány.
2014. márc. 18. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyagiak nem lehet akadály? (Néha nem az Anyukák, hanem Apukák kezelik a pénzt a családba így jobban képbe vannak mire futja). Hm?
2014. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akadály a pénz.
2014. márc. 18. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg Anyudat és az osztályfőnöködet, hogy együtt beszéljenek Apukáddal, engedjen el, mert ez nem szórakozás lesz, hanem tanulmányi és kulturális javakat szolgáló iskolai szervezésű út! Valahogy így kéne beállítani. Szerintem azt hiszi, h a tanulás rovására menne, és pláne ha nem vagy jó tanuló akkor foghatod erre, hogy ettől csak okosodni és művelődni fogsz!

3 és az 5-ös voltam.

2014. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy attól fél az apuka, hogy 3 nap alatt várhatóan 2 éjszaka lesz, és a kislánya összefut esetleg az osztály egyik ellenkező nemű képviselőjével. Tapintatból nem akartam az "elkurvul" kifejezést alkalmazni.
2014. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!