Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 5 honapos babat nagyszulokre...

5 honapos babat nagyszulokre bizni nyaralas miaat?

Figyelt kérdés

Sogorom es a csaladja (felesege es a 7 eves lanya) 2 hetre ide jottek latogatoba. Eloszor ugy volt csak ketten jonnek es a felesege otthon marad a picivel, van egy 4hos babajuk. De a feleseg hisztizett hogy o is jonni akar es az edesanyjara bizta a picit. Most egesz nap "viberezik" az anyjaval hogy kuldon fotot meg videot a picirol.

Nem itelem el mert szaladt a ferje utan nehogy becsajozzon de akkor legalabb probaljon lazzitani ne allandoan a mobiljat nezzegesse.

Ket szot se lehet vele beszelni.


2014. szept. 15. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Én képtelen lennék a 4 hónapos babámat otthon hagyni, hogy nyaralhassak...
2014. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Ahhha. És mi a kérdés?

Kezdjük el szidni anyukát és te véded, mert nem ítéled el, vagy helyeseljünk, hogy jól tette?

Nos, én nem mentem volna el a pici babám nélkül. Az is igaz, hogy az én párom sem ment volna el nélkülünk.

"szaladt a ferje utan nehogy becsajozzon" Az igen. Az ám a jó és boldog házasság!

2014. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

"szaladt a ferje utan nehogy becsajozzon"

Lol:D

2014. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Akkor maradt volna otthon a férj is. Az övé is a gyerek.

Könnyű úgy nyaralni, hogy a "problémás" családtagokat lepasszoljuk.

Mehetett volna a sógornőd is a nagyobb gyerekkel. Elvégre vele vagy közelebbi rokonságban, ő a férjed testvére, és nem az ő férje.

2014. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem vitték a babát is? 2 hétre tuti nem hagynám otthon az 5 hónapos gyerekemet, de a férjem sem ment volna el nélkülem az tuti.
2014. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Sogorom=ferjem ocse.

Nem ertem miert jott. Vagy ha igy dontott akkor miert nem probalja kicsit jol erezzni magat. Nem tudom mit kezdjek vele, mert csak a kisbabarol beszel.

A ferjemet megmutottek es a testvere meglatogatta, szerintem ez nem rossz dolog. Eredetileg 5 napot maradt volna,de ha mar 600ezer ft-ot kifizettek a repulojegyekre 2 hetig maradnak.

2014. szept. 15. 14:51
 7/26 djmango1 válasza:
18%
Felelötlen és baromság lene egy gyereket othonhagyni. Amugy is nyaraláskor te se örulnél ha az anyád ki mene nyaralni külföldre te meg ben poshadnál
2014. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Szép házasság, mondhatom.
2014. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, sógornőt olvastam.
2014. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Mi rengeteget utazunk, értsd minden hétvégén megyünk valamerre, legalább a nagyszülőkhöz, vagy a Balatonhoz.

Többször 1-2 hétre is, amióta megszületett a babánk és egyedül is megyek vele az apja nélkül. Visszük mindenhova 2 hetes kora óta. Egyáltalán nem problémás.


Viszont olyan baba lett belőle, hogy bárhol megmarad és én így rá merném bízni a nagyszülőkre is már 1 hétre is, mert a hétvégén is rengeteget foglalkoznak vele. Etetik, fürdetik, mellette vannak. 3 hónaposan egy egy napra már el tudtam menni mellőle, de az tuti, hogy folyamatos kapcsolatban lennék én is a nagyszülőkkel ilyen hosszú ideig, mert bármennyire is kezelhető a fiam, akkor is csak 6 hónapos.

2014. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!