Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a 16-17 éves...

Engednétek a 16-17 éves lányotokat a barátjánál aludni hétköznap?

Figyelt kérdés

Januárban leszek 17 éves és anya engedi, hogy néha hétköznap is a barátomnál aludjak, vagy esetleg Ő aludjon nálunk, mikor hogy alakul.

Viszont mikor apa ezt megtudta (ma), akkor kiakadt, hogy mégis hogy engedheti ezt anya, stbstb.

De elváltak, szóval sok beleszólása nincs a dologba (ezen ne kezdjetek el fennakadni, mert tényleg nincs köze ehhez, semmit nem tud rólam).


Nekem ez normális, mert a legjobb barátnőim is így vannak a barátjukkal, viszont van olyan, aki meglepődik szinte, hogy mi együtt alszunk.


Szóval ez most normális, vagy nem?


2014. szept. 24. 18:57
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
27%
A szulo a gyereket igy nem tudja befolyasolni!
2014. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
32%
Nem engedném,nem hogy hétköznap de hétégén sem!Apád anyádtól vált el,nem tőled ,mi az hogy nincs beleszólása?tévedésbe élsz kislány nagyon.Rá érsz még papást mamást játszani.
2014. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy 'csak' tőle vált el, eléggé sikerült elfelejtenie a 12 év alatt... :D

(Mert az, hogy néhány hetente beszélünk, nem túl nagy kapcsolattartás.)

2014. szept. 24. 19:05
 4/60 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem normalos dolog epp hogy ki jàrtad a 8 alltalànos mar is baràtal aludni... hàààt elsönek legalabb 1 kozep sulit kellene kitanulni es talan akkor meg engednėm hogy a baràtodal aludj.

Apukadat megėrtem es igen is van bele szolasa hiszen nem csak anyukad kellet ahoz hogy a vilagra jöjj,nevelt tėged stb... es apukad tud gondolkozni mert mivan ha terhes leszel es sulit sen fejezed be stb... ės meg szinte gyerek vagy ahoz hogy egyutt aludjatok!

2014. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%
Hétköznap nem, hétvégén - miután megcsinálta, amire kérem (házimunka), meg megtanult - igen.
2014. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
84%

"apukad tud gondolkozni mert mivan ha terhes leszel es sulit sen fejezed be stb"


Szerinted délután 3-kor nem lehet teherbe esni, csak éjszaka, együttalváskor? Annyira nevetségesek az emberek. És akik ilyeneket írnak, soha nem voltak fiatalok, és soha nem vágytak a szexre ugyebár, csak akkor, mikor összeházasodtak és eldöntötték, hogy jöhet a gyerek.


Kérdező: 16 voltam, mikor összejöttem a barátommal, 17, mire lefeküdtünk. A szüleimnek elmondtam, intéztünk fogamzásgátlót, és engedtek nála aludni. Nem gyakran, de előfordult. Pl. 12. osztályban a hét egyik napján mindig volt 0. órám és mivel én 20 km-re laktam a gimitől, a barátom meg nagyjából 800 méterre, így olyankor nála aludtam előző este, hogy ne kelljen 5-kor kelnem az utazás miatt. Hétvégén pedig felváltva aludtunk hol nálunk, hol náluk. Ő 5 évvel volt idősebb nálam. A szüleim szerették, nagyon jóban voltak. 4 évig voltam együtt azzal a sráccal. Azóta volt több kapcsolatom, lediplomáztam, jó munkám van, stb. Nem lettem műveletlen tinimami csak attól, mert szexeltem és volt mellettem valaki. Ezt csak azok kedvéért írtam le, akik úgy gondolják, 18 éves kor előtt kapcsolatot létesíteni, és a a szexre úgy egyáltalán gondolni is bűncselekménnyel ér fel.

2014. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

"epp hogy ki jàrtad a 8 alltalànos mar is baràtal aludni..."

11.-es vagyok, megnyugodhatsz. Viszont a helyesírásodon dolgozz még picit.

Nevelt, aha... Sosem volt otthon, 4 éves koromban végleg elköltözött, alig vannak gyerekkori emlékeim vele.

De ezeket nem tudhatjátok, szóval ezért írtam, hogy ne ebbe kössetek bele.

Az meg, hogy terhes leszek, ugyanolyan valószínű, mintha délelőtt lennénk együtt. Nem az együtt alvástól lesz valaki terhes... Amúgy pedig szedek gyógyszert, pont a terhesség elkerülése miatt.

2014. szept. 24. 19:18
 8/60 anonim ***** válasza:
13%
Nem azt mondtam hogy a gyerek projekthez együtt kell aludni,csak kėrdezem ėn ki lesz a hibàs ha igy alakulna a kėrdezö helyzete??? Hat termeszetesen az anyuka mert ö megengedte stb.. es igy a kerdezö eleg bizalmas lehet anyukaval ami nem baj,csak hiànyzik a szülötöl valo tartàs. Igen voltam fiatal es most is az vagyok,26 eves! Hugom 18 van baràtja meg sem aludhatnak egyutt majd akkor igen ha befejezte az iskolàt.. hiaba 18 eves megis gyerekes,akkor a 16 eves kerdezö???nincs tisztaban teljesen szerintem a dolgokat .
2014. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen normális, hogy egy 17 éves lánynak van barátja, és együtt alszik vele. Amennyiben persze nem hetente cseréli a fiút és védekeznek szex közben.


Nekem megengedték a szüleim, és én is meg fogom engedni a lányomnak/fiamnak. Apu nehezen ment bele, de aztán Anyu elmagyarázta neki, hogy voltunk gyógyszert íratni, és hogy inkább ott legyünk, vagy a fiúnál, mint egy bokorban a parkban. Ezután belenyugodott, hogy a kislánya már nem kislány.


Egyébként a f*** nappal is feláll!


24/N

2014. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi begyepesedett ember van itt.

Aki nem engedné meg a lányának, hogy együtt aludjon a barátjával, az mit hisz? Szexelni nem csak este lehet, gyereket csinálni nem csak otthon lehet.

Az ilyen felesleges tiltásokkal nem megy semmire az ember, max annyira, hogy eléri, hogy a gyereke megutálja és titokban, felvilágosítás nélkül dugassa meg magát mindenkivel.

Ez a munkához kötés is nagy marhaság, zsarolás. Meg lehet rá kérni a gyereket, hogy csinálja meg, de ha megzsarolod, csak negatív élményei lesznek a takarítással kapcsolatban.


Engem anno anyám 14 évesen is elengedett, hogy egy srácnál aludjak. Bízott bennem és nem csináltam hülyeséget. Nem történt semmi.

16 voltam, amikor öszejöttem a párommal,egy szava sem volt, hogy ott aludjon nálunk, vagy hogy én aludjak náluk, pedig távkapcsolat volt.


16-17 évesen meg nem olyan nagy dolog, hogyha valaki a barátjával alszik, ez nem a középkor, normális esetben 17 évesen kezdik el a fiatalok felfedezni a másik testét, ilyenkor vannak a szárnypróbálgatásaik.

Végzettséghez kötni a szerelmet...ezt tényleg komolyan gondoljátok?: D

2014. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!