Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 15 éves...

Ti elengednétek a 15 éves lányotokat ugy egy számotokra vadidegen 20 évessel randizni hogy ők a plazaban sétálgatnak és beszélgetnek, miközben ti az ismerőseitekkel vásárolgattok? Hiszen még nem is találkoztak! Csak a neten ismerkedtek össze!?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 01:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Egy 15 éves még naiv kislány, nem 20 éves felnőtt férfival kell randiznia.
2014. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Írod, hogy még nem találkoztak, de ha nem engeded nem is fognak. =D Nem értem a logikát. Nem az erdő közepére hívta, hanem egy plázába sok-sok emberrel körülöttük.
2014. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne?


Egy emberekkel teli helyen lesznek, úgy hogy családtag is a közelben van.

2014. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Ugye tudod mit akar az a 20 eves fiu a kislanyodtol? Ha teged ez nem zavar akkor hajra.
2014. szept. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
A fiúk 14-15 éves koruktól AZT akrják. Lehet, meglepődni, de mindenki tudja, már 10-15 éve is ez ment, hát még me! A 20 évesnek viszont a pinä nem újdonság, nem fog úgy nyomulni, mint egy úthenger, csak azért, hogy bejusson, főleg, hogy 19-20-21 éves friss egyetemista lányok fürtökben csüngenek a szórakozóhelyeken, akik szívesen kefélnek 1 órás ismeretség után a számukra szimpatikus pasikkal, szóval, ha egy 20 éves csak pinät akar, vagy legalábbis minél hamarabb, akkor nem egy 15 évest fog összeszedni. Ezenkívül nem olyan meggondolatlan mint egy 15-16 éves, gyakorlottabb is, nem csak vízibombát csinált az óvszerből, szóval valószínűleg kisebb eséllyel csinálja fel a lányt, ha mégis megdugja. De nyilván nem a plázában tervezi az anyja jelenlétében. Sőt, ha csak a pinära menne, akkor hülye lenne a szülők közelébe menni.
2014. szept. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Utolso, most meg akarod magyarazni hogy a 20 eves fiuk azok mennyire erettek es nem erdekli oket a punci? :D Mert szerinted hanyadik gondolata egy 20 eves mai fiunak a dugas? De biztos en vagyok a hulye es igazabol azt akarja megbeszelni hogy akkor mennyi legyen a havi megtakaritas hogy tudjanak venni egy kertes hazat ahol egyutt oregszenek meg.

Lehet nyomni a pirosat, elfer :)

2014. szept. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk nekem edes mindegy hogy mit csinal a kerdezo, csak ne gyartsunk ilyen hamis ideologiakat a mai 20 evesekrol.
2014. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Én nem értem ezt az egészet. A párkapcsolatnak tudtommal az a lényege hogy örömet okozzunk a másiknak amivel felmelegítjük a szívünket. Ennek az egyik fizikai megnyilvánulása a dugás. Mi a baj ezzel?
2014. szept. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mivel még csak 15 éves gyerek.
2014. szept. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nyilvános helyen lesznek, ahol a lany nincs kiszolgáltatva, tud segitseget kérni, plusz ahogy írod te is ott leszel.
2014. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!