Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak mert lélekben...

Mit csináljak mert lélekben már megtörtem?

Figyelt kérdés
17/f Van még 3 testvérem 2 vérszerinti és 1 fél. Anyánk már a hugon születése óta éreztette h mivel ő a nevelő apánkal van eggyütt a kicsi a legfontosabb! Ezt mostanában nagyo n durván csinálja apám(nevelő de nekem teljes mert nem ismerem a vérszerintit) kint dolgozik külföldön kamionsofőrszinte soha nincs itthon havonta 3-4 napot "pihen" ithon a báttyám külön költözött mert amíg nemlett huszon éves rossz társaságban volt és elkanászodott ezért intézetbe ada anyám 13 évesen és 17 évesen jött csak ki. Nővérem olaszországban él a kisfiával. anyám nemtartja velük a kapcsolatot mert kidibta a nővéremet 17 évesen a báttyámat töbszö kizárta egy két napra nemengedte be majd kidobta télen semmi pénzel semmi ételel egyszóval csak ruhái voltak de mára neki is születik majd a kisfia. a hugo m és anyám egy u.n. Szientologia vallás (szekta) hívői napi szinten bentvannak anyám ott is dolgozik annyira elég a fizetése h bejut kocsival és kifizeti a parkolást és itt el is fogyott ez nem feltételezés hanem apu mondta. kandaló a fütés nálunk ujj épitésü ház. Mostanában elég hideg van mint kint mint bent:(. Nemegyszer volt olyan heti 2-3 napra hogy ők bmennek az orga és nekem nincs itthon semmi étel se hideg se meleg. Szakács tanuló vagyok osztályelső meg iskolai oktatókat szoktam lefőzni a semmiből is lehet főzni rántott leves tészta leves ennyire van itthon alapanyag. ők reggeltől estig pesten vannak. amikor a kocsit kell kitakaricsam akkor szoktam látni h ők étteremben esznek a blokk miatt meg fagyizóban nassolnak meg a töménytelen csokipapírról nem is beszélve:(. ez nemlenne olyan rossz ha kapnék pénzt h egyek vagy valami de sajnos nem. ma vettek maguknak a szobába egy orion hősugárzót mert ők fáznak ja a hugom 13/l. mai napig eggyütt alszik anyuval. nekem bérlet kell mert 15 km-re tanulok nem sok tudom de a semmiből nemtudom megvenni magamnak a bérletet mert sajnos 3 év után kimerül az ember pénzforrása. nyáron balatonon voltam szakács de a leút meg a dohány nevolt olcsó dolog napi 16-18 órát dolgoztam de nem ez a lényeg hanem az h nemkaptam utiköltséget mert neki már csak tankolni van pénze de tudta h megyek mert 2 hónapja mondtam neki h kéne kölcsön egy tizes. megoldottam (kölcsön). hazajöttem és követelte töllem a téli tüzelős árát nem tudtam adni mert 3 éve magamra vásárolok mind a tankönyvet mind a ruháimat. abból volt pénzem h esténként a tescoban dolgoztam de lebuktam h fiatalkoru vagyok és nemkapok több munkát sajnos. Kijelentette 16 éves koromban h 18 évesen takarodhatok nem iszok nem drogozok nem bünözök. nem tudom mi lehet a baj de 3 év után ilyen körülmények között már nem bírok élni van egy 1 éves kapcsolatom de már a barátnőm se tud attol a gondolatol visszafogni h véget vessek ennek. ő ezekröl a gondolatokról nem tud senki. a hugomat magániskolába iratott mert a normál álltalános iskola nemvolt megfelelő a hugom elképzeléseinek. ő tudja manipulálni anyánkat a vallása felhasználásával. lehet h ez durva de ő tényleg maga a 2 színű gonosz kis sunyi uszitja az embereket kénye kedve szerint de ezt csak én látom mert én ismerem mindenki egy kis édes lányt lát pedig tényleg ő maga az ördög. nem viccelek a papagájomat megölte mert ő is szeretet volna de nem kapott és magamnak vettem egyet és arra jövök haza h szorongatja a madarat elmondtam ez és azt mondta anya h gusztustalan vagyok h ilyet hazudok elsírja a hugom magát addig amig anyuék látják és amikor nincs senki ott és rákérdezek annyit kérdez vissza h ÉS? ! Én velem ugy bánnak mint egy utolsó mostoha gyerekkel sajnos 2 hónap és nagykoru leszek se pénzem se szoba ahva elmehetnék most mit csináljak nemtudom bejelencsem de hol? kinek? mit mondjak? segítsetek!

2014. szept. 29. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a nővéreddel és költözz ki hozzá, ha betöltöd a 18-at!
2014. szept. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon sajnállak hidd el, tanulj és ha 18 éves leszel költözz el onnan, nem véletlen, hogy a nővéred meg a bátyád sem tartja velük a kapcsolatot. Bírd ki ezt a kis időt! Nagyszülők, esetleg normális nagynéni, rokon nincs, aki segíteni tudna? Anyukádnak azonnali pszichiátriai kezelésre lenne szüksége! Kitartást, drukkolok neked!
2014. szept. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos semmilyen rokon nincsen a nővéremmel nemtudom felvenni a kapcsolatot.
2014. szept. 29. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
gyermekvédelemhez kellene fordulni ha most is olyan durva a helyzet!
2014. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A féltestvér is vér szerinti, mert genetikailag közötök van egymáshoz. Amúgy hogy vagy azóta? Remélem, hogy már sokkal jobb a sorsod!
2021. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!