Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtem, és beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtem, és beleszerettem az itt lévő levelező társamba mi legyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy esélytelen mert nem illünk össze..
2014. szept. 2. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Meséld el az egészet :)
2014. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordul
2014. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mégis hogy lehet személyes kontaktus nélkül beleszeretni valakibe. Én mindenképpen azt javasolnám, hogy próbáljatok meg összehozni egy találkozót, aztán úgy talán világosabban látsz majd. Ha ezek után is úgy érzed, hogy szereted, és esetleg benne is kialakul valami hasonló, akkor akár meg is próbálhatjátok. De nagyon gyakori az ilyen netes ismerkedéseknél, hogy az ember teljesen máshogy képzeli el a másikat, és végül is csalódás a személyes találka.
2014. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!