Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyámat, hogy...

Hogy vegyem rá anyámat, hogy menjen el orvoshoz, mert depressziós?!

Figyelt kérdés
Egyedül él,teljesen az ideimre megy,kikészít mindennel,napi 100x hív minden hülyeség miatt. Ha megmondom nem érek rá kikészül és persze mindenki rossz köztük a párom a legrosszabb,neki van szüksége ilyen agydoki,neki aztán nem. Mindenbe bele akar szólni,ha nem értek vele egyet én vagyok a bunkó. Az is nagy gond,hogy nehezen él,de nem vállal semmi + melot,amit tanáncsoltam neki. Egész nap bent van a lakásban és semmit nem csinál.
2014. szept. 8. 10:39
 1/1 csabika1971 ***** válasza:

Hát szerintem, kérd egy szakember véleményét ebben a kérdésben. Mert ahogy olvasom ez a dolog csak romlani fog és valamit lépni kellene.

Csak azt én sem tudom miképpen és mit lehetne. Mert itt magadtól ész érvekkel nem fogsz vele az egyről a kettőre jutni, azt felejtsd el.

2014. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!