Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Miért nem engednétek...

Szülők! Miért nem engednétek 5 tizenhárom éves lányt pizsamapartira úgy, hogy nincs velük szülő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szülő biztos van.
2014. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Elviszem a lányokat a buliba pizsamapartizni és jó erősen rájuk zárom az ajtót, hogy nehogy más is megjelenjen.

Na így a legnagyobb nyugalommal. :)

2014. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
29%
Mert horrort néznének
2014. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Mert 13 évesek.

Pizsiparti lehet valamelyikük otthonában, és a szülők is otthon vannak. A lányok szobájában lehet partizni szolidan, miért is lenne gond, hogy a szülők otthon vannak?

2014. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Azért az elgondolkodtató, vajon mit akarnak csinálni ezek a lányok 13 éves létükre, hogy ennyire zavarja őket a szülői jelenlét...
2014. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap az egyik lány tette fel ezt a kérdést. Azt írta, azért nem akarják a szüleik egyedül hagyni őket, mert halloween parti alkalmából bulizni akarnak és többet között horrort nézni. Na meg azért, meg a szülők sokat beledumálnának a buliba. Kis rafináltak, most más szemszögből megközelítve kérdezték ugyanazt :)
2014. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

2-esnek: bezárnának természetesen, csak egy öreg néni nézegetne meg óránként.

3-asnak: nem vagyunk félősek, ráadásul nem néznénk túlságosan rémisztőeket.

4-esnek: mert olyankor kell korlátozzuk a hülyeségeinket (mármint a hülye énünket, önkifejezésünket. de kárt nem tennénk a háza)

5-ösnek: perverz vagy nagyon -.-

2014. okt. 1. 15:23
 8/32 A kérdező kommentje:
6-os: pont hogy én írtam ki a kérdést.
2014. okt. 1. 15:23
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Olyan gyerek vagy még, nem volt elég a tegnap kiírt kérdésedre a sok válasz? Mit remélsz, hogy anyáék kötélnek állnak? Ráértek még bulizni, a pizsamaparti meg nekem az esti lefekvést jelenti.
2014. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%

Úristen, hol tartasz te 13 évesen, hogy én vagyok a perverz? Elárulom, semmi olyasmire nem gondoltam, de te rögtön arra gondolsz! Ez rólad mond inkább valamit, nem rólam... Én tényleg csak nem értettem, mégis mit akartok ti csinálni, hogy ki van tiltva a szülő miatta a saját házából... Alkoholra, drogokra, randalírozásra gondoltam első sorban, arról nem tehetek, hogy neked csak a szexen jár akkor ezek szerint az eszed...


Egyébként meg ha annyira nagy lányok vagytok, hogy el akarod üldözni a szüleidet a buliról, elég nagy lánynak kéne lenni ahhoz is, hogy leülj velük megbeszélni a dolgokat! El lehet mondani nekik, hogy téged zavarna, ha folyton ott lennének a nyakatokon, és ti sem akarjátok zavarni őket a viselkedésetekkel, szóval jó lenne, ha esetleg hamar bevonulnának a szobájukba... Normális szülő megérti az ilyesmit, ha normálisan van előadva. De gondolom te odamentél hozzájuk, közölted, hogy "anya, apa, pénteken bulit tartok, jönnek a barátnőim, húzzatok el itthonról, különben hisztirohamot kapok!", aztán most csodálkozol, hogy nem akarnak lelépni...

2014. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!