Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudjam mit akarok? A...

Honnan tudjam mit akarok? A gyerek érdeke lenne az apjával lennie, nem tudom elengedni, az apja azt akarja együtt legyünk, nem tudok megbízni.

Figyelt kérdés

ebből a felállásból kellene a legjobbat kihozni.


a "gyerek érdeke" alatt olyanokat értek, hogy anyagi biztonság, meg család(nekem nincs senkim, apának nagy családja van)


apjával ha ki is békülnék, tuti nem hosszútáv lenne, nem tudok már hinni neki. és nemtudom a gyerek érdeke megkívánja e esetleg pedig, hogy legalább ezzel az apját megismerné, meg az apa családját is, lennének a rokonaival kapcsolata, akik amúgy csupa szívvel fogadnák, várják.


vagy ha elfelejtem az apját és az egész famíliátvele együtt(messze vannak, nincs ilyen hogy oda vissza látogatnán(a)k..)akkor a kicsi rám számíthat csak és most nincs munkám, de még szinte az sem, aki segít.


2014. okt. 2. 23:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
a bizalmam ott múlt el, hogy nem tudtam rá számítani amikor bajban voltam és ha nincsenek csodák, nagyon szenvedtem volna. ez nagyon nagyon megmaradt bennem. súlyos volt. és aztán volt még egy igen nagy horderejű dolog amiben megint nem számíthattam rá.
2014. okt. 2. 23:43
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
"az apját megismerné, meg az apa családját is, lennének a rokonaival kapcsolata, akik amúgy csupa szívvel fogadnák, várják. " Ne zárd el ettől a gyermeket.
2014. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze lakik az apa és a családja? Miért nem ismerné őket, ha szétmennétek?
2014. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

630 km

a család most sem jön, de persze nyitottam efelé, de közben pironkodva jeleztem, hogy nem is tudnám őket fogadni, elszállásolni(de amúgy pénzem sincs vendégek fogadására)így mindig ők hívnak várnak(csak amúgy meg menni sem tudok, nincs kocsim, kicsivel meg nem mennék másképp)ha meg az apja jönne, elvinne,az meg már afelé hajlik, hogy vissza se hoz, tehá ki "kellene" békülni, de őszntén nem húz afelé engem semmi az égvilágon.

2014. okt. 3. 00:00
 5/24 A kérdező kommentje:
*max persze ha agyerek érdeke lenne valahol, de nekem ez nagyon szenvedés lenne valahol..
2014. okt. 3. 00:02
 6/24 A kérdező kommentje:

*mármint csak függőségben lennék tőle.

akkor tudnék visszajönni, ha visszahoz, akkor tudnék ott dolgozni, ha ő biztosít lakhatást, és ha még azt is hzzáteszem, hogy az apa beleszólhat a gyerek lakhelyébe...

2014. okt. 3. 00:04
 7/24 anonim ***** válasza:
tehat az apa kulfoldon el. na az totalis fuggoseg. konnyen elveszitheted a gyereked is, aztan johetsz vissza egyedul. nem tudom, nincs jo megoldas de ezt mot nagyon at kell gondolnod! te tobb reszletet ismersz mint mi. egyikotpk sem erez mar a masik irant v az apja meg szeret teged?
2014. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
az apja ahogy otthagyott anno a sz*rban és visszaélt már azzal, hogy tőle függtem, én nem is értem miért jön azzal, hogy mi vagyunk a mindene, meg el sem tudom képzelni, hogy mennyire szeret, meg ha együtt leszünk mindent megtesz értünk, meg hasonlók.
2014. okt. 3. 00:28
 9/24 anonim ***** válasza:
Fú, de nehéz ügy! Hogy alakult az ki, hogy 630 km lett Köztetek?
2014. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
És nem tudjátok megoldani, hogy Te és a papa családja egymás közelében éljetek? Pont azért, mert szülői (nagyszülői, stb.) kötelességetek van.
2014. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!