Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos Anyukák Apukák, ti...

Lányos Anyukák Apukák, ti milyen kortól engeditek meg lányotoknak hogy barátja/fiuja legyen? (maximum csókig jutnának el semmi több)

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
16 utántól.
2014. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
16-17 éves korától.
2014. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Az enyém 16 volt.
2014. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az ilyet úgysem tudod meg. Én 13 éves voltam, amikor délutáni "házibulin" üvegeztünk, smárolással persze, kb. 14-15 lehettem, amikor az első randim volt és egy csók, az itt abba is maradt, nem jött be a srác, anyám erről nem tudott semmit. És 16 évesen szexeltem először, vagy 17, anyám erről sem tudott, egy buli után kicsit felmentem az aktuális pasimhoz, ezután már szóltam anyámnak, hogy a szex az már megvolt. Amúgy nekem jó kapcsolatom van anyámmal, de akkor tinédzserként ezt nagyon privát szférának gondoltam, most már természetesen tudja ki a férjem :)
2014. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehetne ezt ellenőrizni, hiszen az iskolában és amíg hazaér nem vagyok vele?
2014. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Azért az első válaszolók elég naivak, ha azt hiszik, hogy 16-17 évesen csak a csókig jutnának el :D

Amúgy kérdező, nem feltétlen fogod megtudni. Tapasztalat :D 12 évesen hónapokig volt barátom (egy suliba jártunk), de a szüleim nem jöttek rá. Utólag már nem vagyok büszke rá, csak azért mondom, hogy tudd, mivel kell számolnod :)

2014. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
14-15. Ha bízol a lányodba, akkor sokkal kevesebb az esélye, hogy meggondolatlanul, lázadásból 13 évesen lefekszik valakivel, ha jól van nevelve ilyen korba, úgyis max. kézfogás + csók lesz. Ráadásul, ha megbízol a lányodba, akkor ő is így tesz, nekem is elmondta a lányom az első csókját és az első alkalmat (persze nem részletesen, de értitek)
2014. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

nekem 11 évesen volt először "barátom". még csak meg se fogtuk egymás kezét, csak sokszor ájött hozzánk és játszottunk a kutyámmal, kisöcsémmel, meg néha elmentünk görkorizni.

13 évesen volt a következő, vele azért lett vége, mert túl sokszor mondta, hogy jó lenne már csókolózni, én meg azt ilyen filmbe illő romantikusan képzeltem el, szóval szakítottam vele :D

aztán 13 évesen még randizgattam párszor, de ez annyit jelentett, hogy elmentünk sétálni a ligetbe, edzés után hazakísértek, ilyesmi.

15 évesen koleszban volt az első barátom, akivel csókolóztam is.

16 évesen jöttem össze azzal a barátommal, akivel le is feküdtem fél év után.

17 évesen jöttem össze azzal, akihez jövőre hozzámegyek.


anyukám mindig mindenről tudott, támogatott, a magam szintjén tanácsokat osztogatott.

ami fura, hogy itt ezerrel kapálóznak az emberek, hogy tizenévesen még ne játsszanak kapcsolatosdit a gyerekek, mert a vége szex lesz meg ilyenek. nem tudom, szerintem ha normálisan van nevelve a gyerek, ilyenkor még eszébe sem jut a szexre gondolni. mondom, 13 évesen kidobtam a "pasimat", mert csókolózni akart :D a 11 éves kori sráccal meg az volt a legnagyobb dilemmánk, hogy meg merje-e fogni a kezem. (nem merte)


én is haonlóan szeretném majd nevelni a lányom.

22L

2014. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. nézzen át a kérdező a szex/szerelem kategóriába és olvasgassa el a kérdések kiíróinak az életkorát

meg fog döbbenni


2. nem a szülő határozza meg, nincs olyan h majd én megmondom mikor lehet szerelmes a gyerekem ....

az más kérdés h mikor engedem h ott aludjon a gyerekem a párjánál

de minden szülő volt tini gondoljon bele .. attól h nem alszik ott még simán megoldják h szexeljenek mikor akarnak


3. én azt az elvet vallom h barátként nővérként fordulok a lányomhoz

így megvan a bizalma felém és elmondja ami fontos

2014. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Az elso csokom 14 evesen volt..

16 evesen vesztettem el 18 vagyok most ( jelenleg is vele vagyok)

Csok 14 felett,szex mindenkeppen 16-17 eves kor folott. min legyen 16 amikor mar szexel......

de ezt nagyon megszabni nem lehet.. es ha leakar vele fekudni akkor lefog akarmit is csinalsz,fejre is allhatsz

2014. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!