Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos Anyukák Apukák, ti...

Lányos Anyukák Apukák, ti milyen kortól engeditek meg lányotoknak hogy barátja/fiuja legyen? (maximum csókig jutnának el semmi több)

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem kértem ki én sem a véleményüket, haza 16 után vittem bemutatni, (11 voltam az első barátomnál, kézfogásig jutottunk, 15 voltam amikor még csók volt max)

de mondom erről senki nem tudott otthon, csak akkor amikor én magam el akartam mondani..

majdnem 19 voltam, amikor fiú ottaludt

2014. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
en 14 eves vagyok nincsen lanyom :D ugy jott le mindenkinek hogy anyuka vagyok, neem csak ha ugy kerek perec megkerdezem hogy szerintek jo e hogy 14 evesen van baratom akkor jonnek a negativ paraszt kommentek es nagyon rosszul esnek..:( nem jar a szexen az eszem meg se fordul az eszemben es a baratomnak se
2014. okt. 6. 19:51
 13/18 anonim ***** válasza:
Igazából én nem értem, hogy miért kell gyk-n megkérdezned, hogy jó-e ha 14 évesen van pasid. Nem vagy biztos magadban? Engem baromira nem érdekelt anno, hogy kinek mi a véleménye, hány évesen illik csókolóznom, stb.
2014. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok bizonytalan csak megyunk az utcan kezenfogva es furan neznek az emberek rank es olyan rosszul erzem magam azt latom az embereken hogy r*bancnak neznek..soha nem oltoztem kivagottan nem teszem ki semmim szamomra ezek undoritoak tehat normalisan oltozkodom akkor miert neznek?!
2014. okt. 6. 20:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem eképzeled, hogy emiatt néznek.. Én is mindig megnézem a fiatalokat, és semmi rossz gondolatom nincs, max egy kis nosztalgiaérzés
2014. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ooo éérteem köszönöm szépen hogy segítettetek!:))
2014. okt. 6. 21:06
 17/18 anonim ***** válasza:

16 évesen lett először barátom, 1,5 hónap után feküdtem le vele, 2,5 évig voltunk együtt. Rendes csók is vele volt először. :)

Szerintem nem baj, ha 14 évesen van barátod, amennyiben tényleg nincs még petting/szex.

19/l

2014. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi nincsen a legdurvább dolog a csók :) és zárójelbe..mi az a petting?
2014. okt. 7. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!