Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a lányotoknak 25 évvel idősebb barátja lenne és a ma tudtátok meg, hogy 5 hónapja együtt vannak?

Figyelt kérdés
A lány 20 éves, a férfi 45.

2014. szept. 10. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs pénze a pasinak, akkor nem örülnék, ha van, hát akkor nem is annyira rossz felállás.
2014. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Elsőnek : szerintem egyébként ha valaki balatoni nyaraloval es luxus autóval rendelkezik az annyira nem léhűtő :)

Kérdezőnek : én lemennek hidba es az első kérdésem az lenne hogy hany gyereke van. Ettől függetlenül mivel felnőtt a gyerekemen es tiltani úgysem tudnám , belenyugodnek, es kivannam a legjobbakat .

2014. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Hát biztosan nem örülnék neki, hogy a lányom barátja idősebb nálam.
2014. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Bocs, de ez manapság már nem akkora durranás.

Rengeteg fiatal csaj hajt a pénzes pasikra.

2014. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
77%
Édesapám pont 25 évvel idősebb az édesanyámnál. Apának, amikor megismerkedtek, konkrétan semmije sem volt, válás után állt, 0 tőkével rendelkezett. Szóval egyáltalán nem csak a pénz hozhat össze ilyen helyzetet. Ha szeretik egymást, én rájuk hagynám a dolgot. Egy párkapcsolat jövőjét nem a korkülönbség határozza meg.
2014. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Én csalódott lennék, hogy 5 hónapja titkolózik előttem a lányom.

És szeretném megismerni az illetőt, mert vannak rendes emberek is ennyi idősek között, és vannak olyanok is, akik csak szórakozni akarnak vele.

2014. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Vagy inkább a fiatal csak akarnak szórakozni, és ehhez kell egy pénzes pasi, aki finanszírozza őket!
2014. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
35%
Ha valaki megindokolná, hogy miért kellett lepontozni, azt megköszönném! "Mit szólnátok", vagyis a kérdező a személyes véleményre kíváncsi, és egy vélemény nem lehet nem megfelelő! És ide is várom a lepontozást.
2014. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van egy 23 éves lányom. Nagyon bizalmas szeretetteljes a kapcsolat közöttünk, már nem is él velünk. Úgy hiszem már a legelején 200 km távolságból kikérte volna a véleményemet, vagy ha nem is de elmesélte volna.

A hibát, hogy eltelt 5 hónap akár magadban is keresgélheted!

2014. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Mit szólnék, azt, hogy vagy pszichológiai eset, vagy a nevelésevel szúrtam el valamit.
2014. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!