Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 hónap után engednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 hónap után engednétek a lányotoknak, hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves szűz lány vagyok. A barátomat hétvégén mutattam be a szüleimnek, nagyon szeretem őt. 3,5 hónapja járunk, de már kb. 3 éve ismerem. Szeretnék ott aludni nála, nem mondom, hogy lefeküdnék vele, azzal még kicsit várnék. Engednétek, hogy ott aludjon a lányotok?


2013. jún. 11. 16:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A barátom is 17.
2013. jún. 11. 16:01
 2/14 anonim ***** válasza:

Én igen, bár nekem nincs gyerekem, a szülők azért néha hajlamosak túlozni, és nem mindig raconálisak, persze ez nem baj, hiszen csak féltenek. Mondjuk nekem mikor először aludt nálam a pasim, akkor pont anyukám mondta, hogy mondd már meg neki hogy aludjon is itt, ne menjen haza este :D

Ez szerintem főleg attól függ, hogy a srác mennyire szimpatikus nekik (rendes, tisztelettudó gyereknek hamarabb "odaadják" a lányukat, mint egy bűnöző kinézetű tahónak, ez érthető is :D ), illetve hogy a szülők alapból mennyire engedékenyek.


De hát figyelj, kérdezz rá, aztán kész. Alapból ebben semmi rossz nincs, legrosszabb esetben is csak az lesz hogy "nem, kislányom, majd x idő múlva"

2013. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én engedném,ha sexelni akarnak arra találnak modot,inkább tudjam holvan vele
2013. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmü hogy igen. Jo én is 18 éves lány vagyok, gondolom szülök véleményére lennél kiváncsi. Nálam volt hogy nálam aludt a barátom pedig egy két hete voltunk együtt. :) nem történt semmi, de anya se mondott rá semmit hogy ott aludt :) Van ismerösöm akinél ha ott alszik a barátja, külön ágy, stbstb. Ez sem jo.

És ha a szüleid attol félnek hogy lefekszetek egymással..jön egy csunya mondás.. " a f*sz nappal is feláll" :)))

2013. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Ha nem akarsz lefeküdni vele, akkor minek? (persze gondolom szeretnél csak mellette aludni...stb...)Szerinted egy 17 éves fiú meg tudná állni, hogy ne szexeljen?
2013. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Meg tudja állni, miért ne tudná? Máskor is volt, hogy vele voltam egész nap, úgy, hogy senki nem volt velünk, és nem feküdtünk le, mert én nem akartam. Nem akarja elsietni.


Ja, mert mielőtt összejöttünk, is aludtunk együtt, csak akkor voltak velünk még páran, más barátok.

2013. jún. 11. 16:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Pedig nekem van gyerekem. De szerintem egy 17 évest érdemes már arra nevelni, hogy tudjon dönteni és vállalni a döntése következményeit, elvégre egy éven belül nagykorú lesz. Másrészt pedig én 17 évesen nem voltam már szűz, úgyhogy nem lennék olyan álszent, hogy eltiltsam a lányomat a barátjától.
2013. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen. Még abba is beleegyeznék hogy ha akarsz feküdj le vele. A védekezést el ne felejtsétek. Igaz, hogy nekem 3 fiam van. Valahol el kell kezdeni.Örülök neki, hogy nem 13 évesen kérdezed ezt. Az én gyermekeim úgy vannak nevelve. Bármikor bármilyen témában kikérhetik a véleményünket.
2013. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, meg úgy 1 hónapja már aludtam nála, csak akkor tervezetlenül. Mert nagyon nagy vihar volt, és nem tudtam hazajönni. Csak ugye az anyukámmal nem volt előre megbeszélve. Akkor is megállta. Nem mondom, hogy anyukám boldog volt tőle, de szóval az nem volt megbeszélve...
2013. jún. 11. 16:13
 10/14 A kérdező kommentje:
Védekezés meg természetes, később amúgy is tablettát szeretnék, ha úgy alakulna, szóval én erre nagyon fel vagyok készülve.
2013. jún. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!