Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukák, hány hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, hány hónap járás utána engednétek meg a lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és anyukám azt mondta, hogy ezt a témát hozzam fel neki ha már 5 hónapja együtt leszünk. De tudom, hogy még akkor sem fogja megengedni. Pedig én nagyon szeretnék együtt ALUDNI vele, ugye szeretkezni lehet nappal is szóval ehhez szerintem nincs köze. Anyukám tudja, hogy már nem vagyok szűz, szóval nem értem. Hogyan győzhetném meg, hogy esetleg majd szilveszterkor vagy karácsonykor a barátomnál aludhassak? Igaz, hogy még csak egy hónapja vagyunk együtt és még bármi történhet, de tervezni akkor is kell.
2014. aug. 9. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Tudod a szülők már bejárták azokat az utakat, amelyeket Te még csak most próbálsz, ezért gondolják magukat olyan nagyon okosnak, pedig ahhoz nem kell sok ész, hogy valaki is tudja azt, hogy 2 ember között az igazi ragaszkodás csak idő múltával alakul ki... ...bár szexuális igénye addig is van... ...amit persze masztival is elérhet... :-)


A szülők nem akarják, hogy hamar elcseszd az életed, mert semmi sem tart örökké, de arra jók a csalódások, hogy tapasztalt legyél... :-)


Sőt minél jobban tiltanak tőle, annál jobban a sráccal akarsz aludni... :-)


Volt amikor régen 1 hónap alatt 2x tudtam váltani igazi levelet egy nővel a postán keresztül... ...nemhogy együtt aludtam volna vele... ...azt megtette helyettem más! :-)

2014. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiu vagyok 8 honapja vagyok kapcsolatban és a párom anyja a 3. hónap körül engedte hogy ott aludhassak náluk kb 3-4 alkalom volt hogy ott maradhattam nàluk a 8 hónap alatt szan nem vagy elkésve szilveszterig vagy karácsonyig van még majd fél év addig 1000x meggondolod magad meg anyud is megbékél a dologgal
2014. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem a hónapok számától tenném függővé, hanem attól, hogy hogyan látom a kapcsolatukat, a fiú mennyire tiszteli a lányomat?


A másik meg: karácsonykor, vagy szilveszterkor szeretnél vele aludni, addig még több, mint 4 hónap van hátra, egy hónapja vagytok együtt... anyukád akkor már hajlékonyabb lesz, akkor mi a gond?


Legyen nálatok a srác minél többet, hadd ismerje meg anyukád! Ha megismeri, és megbízik benne, sokkal nyitottabb lesz ő is.

Esetleg dobd fel, hogy a srác aludjon nálad... így nem kell annyira féltsen! Fő érv: még mindig jobb, ha nálatok vagytok együtt, mint esetleg egy park fái közt, ahol bárki megláthat... persze más szavakkal beadagolva! :)


Egyébként anyaként elárulom neked az okot is. Anyukád nagyon jól tudja, hogy nagy eséllyel nem fogsz ezzel a sráccal örökre együtt maradni! És azt is tudja, hogy az együtt alvás erős kötődést eredményez, és itt nem a szexről beszélek... és azt is tudja, ha nem te szakítasz, hanem a srác, akkor nagyon szenvedni fogsz miatta, jobban, mintha nem aludnátok együtt!


Ez tény! Viszont a csalódás az élet velejárója, ezen át kell esni, ez is segít minket azzá formálni, amivé válunk!

2014. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:

Na most a karácsony családi ünnep, szilveszterkor meg ki a fene alszik???

Ráadásul augusztus van, ami azt jelenti, hogy a 7. hónapban jöttetek össze, ergo a 12. hónapig le fog telni az 5 hónap...

2014. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne parázz, együtt alvás nélkül is meg lehet oldani a szexet, anyuka tudta és engedélye nélkül- máshol nem otthon.
2014. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!