Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellem a saját anyámat,...

Szégyellem a saját anyámat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szüleim áprilisban váltak el, mert anyu rengeteg pasival megcsalta apámat az évek alatt (volt ami apu elnézett, de most lett elege). Azóta apával élek, így egyeztek meg, anyámé maradt az egyik lakás, egy héten egyszer megyek hozzá, általában hétvégén. Ha ott vagyok is úgy érzem csak teher vagyok, inkább menne valamerre gondolom a pasijához. Nyár végén elcsábított egy házas pasit,aki elhagyta a feleségét is, aztán most meg kidobta. Nagyon durva dolgai vannak és hogy őszinte legyek szégyellem, mert apa baráti társasága is már rossz véleménnyel van róla. Nem tudom mit tegyek egyrészt szégyellem hogy ilyen helyzetekbe hozott engem meg apát, másrészt azért rosszul esik mikor szidják. Én szeretném ha legalább mikor ott lennék, foglalkozna velem vagy elmennénk valahova. Ezt nem szoktaam mondani apának, mert akkor azzal jön hogy hát ne várjak többet. De az igazság az, hogy míg együtt voltak a szüleim addig anyukám nagyon szeretett. Nem tudom, hogy kéne éreznem, néha hiányzik és szeretném ha újra együtt lenne a család. Apa is azóta elhagyta magát,
2014. okt. 12. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszíves ehhez is írjatok, mert fontos...
2014. okt. 12. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukád most is szeret,de nem tudsz vele mit csinálni,ő ilyen. Biztos oka van rá,hogy miért ilyen,próbálj vele programokat csinálni, etc
2014. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan éreztem én is,csak nekem apám volt ilyen.Most már megállapodott egy tőle 20 évvel fiatalabb nőcivel aki nem az eszéről híres,meg amúgy is egy nagy nulla szegény,de elfogadtam.Apával a kapcsolatunk hol szorosabb,hol lazább,nem haragszom rá,de sajnálom,mert szerintem nagyon elcseszte az életét.Próbálok vele amennyire lehet jó kapcsolatot ápolni,főleg hogy már nekem is van gyerekem,apa pedig rajongva szereti a gyerekem,az unokáját.Úgy látom nála pótolja azt amit nálam nem sikerült jól csinálni.Az ő élete,ő alakította így,nem haragszom.
2014. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!