Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Szégyellem magam a...

Segítség! Szégyellem magam a saját korosztályom miatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. A szüleim szigorúak voltak, ezért a tizenéves koromból teljesen kimaradt a bulizás. Felnőve, húszon túl tapasztaltam, hogy nem is hiányzik, és nem zavar. Korán fekvő vagyok - vagyis az lennék, de ez a környéken lakó hasonló korú fiatalok miatt lehetetlen, mert igénytelen zajzenét ordíttatnak egész éjszaka "bulizás" címén és közben hangosan vihognak. Nem értem meg őket, mert szerintem a hangos zenében nap közben sincs semmi szórakoztató, csak a fülem fáj tőle, éjszaka pedig bunkóságnak tartom a hangos zenehallgatást, főleg, ha igénytelen gépzaj eredetű és még kiabálnak is mellé.

Nem vagyok ezekkel a fiatalokkal köszönőviszonyban se és szégyellek miattuk hasonló korúak társaságába járni, mert félek, hogy mindenki ilyen és azt hiszik, hogy én is ilyen vagyok, pedig pont az ellentéte. Miért van ilyen sok igénytelen éjszakai bagoly a korosztályomban? Miért nem tapintatosak? Miért nem hagyják abba a bulizást éjfélkor, de legkésőbb éjjel egykor? Egyre jobban utálom őket és magamat is, amiért velük egykorű vagyok :(



2013. jún. 8. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt légyszíves NE írja senki, hogy bulizzak én is, mert csak nappal szeretek szórakozni, éjszaka aludni szeretnék! És csak hangszeres zenét hallgatok, azt is csak halkan, mert hangosan azt se tudom értékelni.
2013. jún. 8. 10:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Világ problémája nem csak a te válladat nyomja.


"félek, hogy mindenki ilyen"


Nem mindenki ilyen.



"és azt hiszik, hogy én is ilyen vagyok"


Kit érdekel hogy mit hisznek??

2013. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy cipőben járunk....én is ugyan így érzek.
2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MarkoG válasza:

Kedves kérdező


ne aggódj vannak hasonlóak hozzád nem is kevesen!

Te is egy társadalmi réteg vagy ők is :) mindkettőnek megvannak a tagjai :)

2013. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"mindkettőnek megvannak a tagjai"


Pontosan. És mint tudjuk, mindennek megvan a maga szerepe az életben.

2013. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!