Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, nektek rosszul esne...

Szülők, nektek rosszul esne ha a gyereketek kirepül a fészekből és utána nem látogat titeket?

Figyelt kérdés
Én még nem vagyok felnőtt,de gyakran olvastam ilyenről és ez vezényelt hogy feltegyem a kérdést.A másik az hogy ha ne látogatják annak mik lehetnek az okai? Ezt azért kérdem mert hallottam olyat ahol a szülők jól bántak a gyerekkel,de ezt kapták.
2014. okt. 15. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ilyen csak akkor tortenik, ha nem jol bántak az gyerekkel. Hiaba érzi ugy aa szulo, hogy o jo anya/apa volt, ha a gyerek nem igy látta.....
2014. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Sok szülő csak azt hiszi, hogy mindent megadott a gyerekének, holott ha nincs érzelmi kötődés, annak oka van.
2014. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak nem tud a gyerek olyan gyakran haza menni, ahogy a szülők elvárnák, és ezt eltúlozva "sírják" mindenkinek, hogy feléjük se néz a gyerek.
2014. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyáltalán nem kíváncsi a szülőjére miután elköltözött, ott már valami komoly, valószínűleg régebb óta fennálló probléma van.
2014. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4 éve élek külön a szüleimtől a párommal.

Heti 1x járok haza hozzájuk,annak ellenére,hogy apám egész gyerekkoromban terrorizált,megvert,alkoholista mégis hazamegyek,mert ők a családom,a szüleim,akik felneveltek és akiket mindezek ellenére szeretek.

Ja és anyukám a legjobb barátnőm,ő egy angyali nő!

2014. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ritkán járok haza, pedig néha jól esne. Ennek több oka is van együtt.


Ha úgy nézem, se időben, se pénzben nem éri meg, elmegy 2x fél nap csak az utazással a semmiért. És ha hazamegyek, akkor meg se kérdezik mi van velem, kb elkussoltatnak, mert épp tv-t néznek. Innentől már van egy "minek is jöttem haza" hangulatom.


Plusz ott van az apám, alkesz, mindig csak cseszegetett hogy semmi nem lesz belőlem, örültem hogy nem vagyok a közelében. Ha otthon vagyok akkor meg csicskáztatva vagyok, és le van szarva hogy van nekem is dolgom.


Meg alapból, hasznosabban eltöltöm egyedül, barátokkal a hétvégét, kikapcsolódom is, vagy ha melózni kell, akkor ilyenkor érek rá a legjobban.


Igazából otthon nem érzem jól magam, örülök ha minél távolabb vagyok a családtól hiába vagyok jóba anyámmal meg öcsémmel.

2014. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá különösebb ok,elég egy idióta hülye 3.14csa aki a beteges féltékenységtől nem lát.Elmar barátot családot hülye gyerek meg úgy be van zúgva egy ..nába észre se veszi kivan sajátítva.na de elmúlik majd a rozsaszin ködöcske és észre veszi se nem szép se nem okoska,és más nőnek is van..nája nem csak annak a tevének
2014. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, itt azért egy dolog, ha valaki nem kíváncsi a szülőjére, ennek mindig van oka. A másik, hogy valami miatt (pl. távolság, munka), kevesebbet tud hazajárni, mint ahogy a szülők igényelnék, ez megint más káposzta. :)
2014. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es elég nyersen fogalmazott, de igaza van. De sajnos nem mindig múlik el a rózsaszín köd.
2014. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!