Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti megengednétek a...

Anyukák! Ti megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy többször a párjánál aludjon?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 16:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ez nem tartozik bele az egészséges tinikapcsolatba. Majd ha felnőtt lesz.
2014. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%
17-es véleményét Popper Péter előadásában halottam jobban kifejtve (a pár megnevezés). Azóta nekem is ez a véleményem. Mellesleg, hogy engedném-e az a 17 éves lányom ismeretén, érettségén, személyiségén állna.
2014. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
59%
Miden ilyen kérdés alatt kiélhetitek az irányításmániátokat. "18 éves koráig és amíg nálam lakik, én szabom meg minden percét." Jó érzés?
2014. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Te figyelj már 53%-os! Amit idéztél, senki nem mondta. Eléggé sarkitasz. Kezdem azt hinni h neked van valamilyen komplexusod: gyerekkorodban sokat mondták neked az általad idézett mondatot? A kérdező a véleményekre volt kiváncsi, kapott egy csomót: ilyet is, olyat is. Nem lehetünk egyformák. Nem értem h neked akkor mit kell hőbörögni?
2014. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%
azért felnőtt nő, aki nagyon és eszetlenül tilt, ne írjon már olyat, hogy vok, legyen szíves! vagyok, ez a helyes magyar kifejezés, tessék használni, vagy a kutya sem fog komolyan venni! pont az idióta kistinik (akik nem a 17 éves korosztály, de itt ezt nem fogják belátni, és engem úgyis le fognak pontozni, mert eszetlen anyaszörnyekkel van tele a kérdés, akik lepontozni szeretnek, de a tiszteletre méltó többséggel szemben eszük és racionális gondolkodásuk az nincs! sajnos ma már szívből kell gratulálnom minden olyan édesanyának, aki képes végiggondolni a dolgot, és nem valami elfajzott szexgyárat látni minden együttalvásban!) 17 évesen én is az akkori páromnál alhattam, igen, páromnál, akivel tönkrement a kapcsolatunk, de megéltünk jó pár dolgot együtt (ha én pánikbeteg vagyok, és roham alatt valaki végig mellettem van, támogat, segít kimászni az állapotból, többször is, az nyilván csak a fiúcskám, mi? mert nem értem el a megfelelő "évjáratot"?!)
2014. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23%
Te meg esztelenül engedsz? hú de gyorsan vélemény tudtok alkotni 3 sor alapján valakiről. És bocsánat, nem vok, hanem vagyok. Remélem igy megfelelő.
2014. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
92%
#26, ne vedd zokon, de igaza van az előzőnek - van pár olyan stiláris elem, mint a "vok"-ozás, "XDXD"-zés és környéke, ami tényleg arra utal, hogy egy 17 éves nővérére irigykedő 12 éves húg tisztelt meg minket a véleményével... (amihez persze neki is joga van:))
2014. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27: ez jó :-) de nem az vagyok :-)
2014. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 zsani123 ***** válasza:
77%
En 17eves lany vagyok, a baratom lassan 24.szuleimmel elek, ok talalkoztak mar a baratommal,minden hetvegen ott alszom naluk.(3hete megy ez igy) apa tud rola, o falaz nekem muternal:)
2015. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!