Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a lányotoknak?

Ti megengednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

A 19 éves lányotok megismerkedik egy külföldi sráccal, 4 hónapig beszélgetnek neten, aztán a srác eljön őt meglátogatni két hétre.

Ti megengednétek a lányotoknak, hogy felmenjen hozzá a hotelszobába napközben? (Nem ott aludni, csak napközben)


Igen? Nem? Miért?


2014. okt. 17. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
igen de én beköltöznék arra az időre a szomszéd szobába :)
2014. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A lány felnőtt ember. Nem hinném, hogy ebbe a szülőknek van beleszólása.
2014. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen...
2014. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 19 éves lánynak nehogy engedély kelljen ahhoz, hogy felmenjen a barátjához egy hotelszobába. Lényegtelen, hogy külföldi-e a srác. A magyar fiúkról se lehet tudni semmit. Ennyi erővel egy magyar fiú lakásán is történhet bármi.
2014. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bíznék benne, hogy a 19 éves lányom van olyan értelmi szinten, hogy felmérje, mely helyzetekben sérülhet meg, vagy használhatják ki pl. Remélném, hogy neveltem annyi szeretettel és ésszel, amennyire szüksége volt az egészséges önkép kialakulásához, és most tiszteli annyira magát, hogy idegen fiúknak nem adja oda magát 0 ismeretség után.

Tiltani szerintem az ilyesmit nem nagyon lehet már ebben a korban, szóval csak bíznék, de azt nagyon.

2014. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ezt meg lehet tiltani, vagy egyáltalán lenne értelme. Én megengedném, 19 évesen jó esetben el tudja dönteni neki mi a jó. Egyébként én is ismerkedtem sokat neten (nem pasiztam, barátkoztam), személyesen is találkoztam sok így megismert emberrel, soha semmi negatív tapasztalatom nem volt. Ilyen szempontból nem hiszem hogy számít hogy az illető külföldi.
2014. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a velemenyedet elmondhatod de megtiltani mar nemtudod...
2014. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a sok baromság? Felnőtt ember a gyerekem és játszom, hogy én vagyok az istencsászár és megmondom neki, hogy vegyen levegőt.
2014. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tegyünk hozzá, hogy mivel a lány hazai pályán mozog, ha bántani akarná a srác vagy akármi, ahhoz igen hülyének kell lennie a srácnak, hogy ezt egy idegen országban, teljesen kiszolgáltatottan megtegye... Még aludni is engedném
2014. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
sőt a fiút bealtatóznám, felvenném a ruháit, csináltatnék maszkot hogy ugyanúgy nézzek ki és én mennék oda helyette :) probléma megoldva! :D jöhetnek a zöldek
2014. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!