Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenen spórol, meg lehet...

Mindenen spórol, meg lehet változtatni valahogy?

Figyelt kérdés

Apámról van szó, aki mindenből a legolcsóbbat, legszarabbat veszi. Úgy örül a 200 ft/kg-os virslinek, mintha a lottót nyerte volna meg. Az persze nem érdekli, hogy az a szr életében húst nem látott és csak megmaradt nyesedkékekből van, ami a kutyának sem való, ő örömmel eszi.

És én vagyok a hisztis hercegnőcske, hogy nem eszek ilyeneket, nem eszem meg a bebarnult fehér csiperkét, amit sikerült 100 ft-ért megvennie, mert nem tudják egy hülyének se eladni a zöldségesek..


A poén az, hogy cigire és neki cipőkre, ingekre van pénz bőven, pedig a fele egyszer sem volt rajta. Nekem a legdrágább cipőm 3000 ftba került, és mindig csak 1 db van...

3-man élünk, senki sem tud rá hatni, anyával már lassan idegrohamot kapunk


2014. okt. 18. 16:43
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ja és nem érti mi a bajom a penészes sajttal, bebarnult salátával...
2014. okt. 18. 16:45
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ezek szerint egyedül édesapád dolgozik, és az ő pénzét ő költi el a kénye, kedve szerint? Nem akarok bunkó lenni, de nyilván ha anyukádnak is van keresete, néha ő is bevásárol, akkor nincsenek ilyen problémák.
2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Anya is dolgozik, többet keres, mint apa, de ő kezeli a pénzt.

Ha anya vett régebben mást, abból olyan viták voltak...

2014. okt. 18. 16:48
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

Ez esetben anyukádnak kell a sarkára állni és megmondani apádnak, hogy mostantól miben lesznek változások.

Ha nem tetszik neki, akkor lehet drasztikusabb lépéseket hozni: külön kassza.

2014. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy anyának nincs jogsija, és itt a kisboltokban minden tök drága
2014. okt. 18. 16:55
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Van busz is, nemcsak kocsival lehet vásárolni menni :)
2014. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem fog azért 400 ft-os jegyet venni, vagy bérletet 10.000 ft-ért
2014. okt. 18. 17:08
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem hiszem el, hogy pár km-es körzetben nincs egy normális bolt. Addig gyalog is lehet menni.
2014. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Mégis anyukád hogy jár be dolgozni???
2014. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

Na-na penészes sajtok azok finomak.

Egyébként szerintem nem fogjátok megváltoztatni, inkább vásároljatok ti be.

2014. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!