Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában mindenen elsírom...

Mostanában mindenen elsírom magam, hogy lehetne ezen változtatni? 19/L

Figyelt kérdés

Anyukám előbb kicsit kiabált velem, hogy miért van a tányér a földön, amikor kilépett a szobámból, már sírtam.

Tegnap a tanárom kicsit leszidott, hogy miért késtem pár percet, ezután is könnybe lábadt a szemem.

Múltkor az iskolában is sírtam, szerintem pár ember meg is látott, aztán inkább gyorsan elbújtam a wc-ben. :(


2014. márc. 16. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Tegnap, szombaton volt suli?
2014. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az iskolában, magántanárról van szó.
2014. márc. 16. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért sírtad el magad? Mi az oka? Ezek nem olyan nagy dolgok, valami más lehet a háttérben.
2014. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a sírás a pici dolgokért, mélyebb dolgokat rejt. Talán szorongást, talán pánikot. Ezt, és ennek az okát át kellene valakivel beszélned, végre kimondanod, hogy valójában mi is az, amitől félsz. Ha ezt meh lehet szüntetni, elkerülni, stb, elkerülheted a betegséget, ami mág talán valahol messzebb van, de ez amit leírtál már figyelmeztet...Írjál, ha van kedved hozzá..
2014. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van most, de a stressz miatt... Nagyon sokat kell tanulni, tételeket csinálni, szinte minden nap sírok ahogy hazaérek. :(
2014. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En akkor kezdtem el aprosagokon sirni amikor terhes lettem.. nalad ez kizarva?
2014. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet,hogy a fogamzásgátlótól? Ha szedsz egyáltalán :) 18/L
2014. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!