Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenen spórol, meg lehet...

Mindenen spórol, meg lehet változtatni valahogy?

Figyelt kérdés

Apámról van szó, aki mindenből a legolcsóbbat, legszarabbat veszi. Úgy örül a 200 ft/kg-os virslinek, mintha a lottót nyerte volna meg. Az persze nem érdekli, hogy az a szr életében húst nem látott és csak megmaradt nyesedkékekből van, ami a kutyának sem való, ő örömmel eszi.

És én vagyok a hisztis hercegnőcske, hogy nem eszek ilyeneket, nem eszem meg a bebarnult fehér csiperkét, amit sikerült 100 ft-ért megvennie, mert nem tudják egy hülyének se eladni a zöldségesek..


A poén az, hogy cigire és neki cipőkre, ingekre van pénz bőven, pedig a fele egyszer sem volt rajta. Nekem a legdrágább cipőm 3000 ftba került, és mindig csak 1 db van...

3-man élünk, senki sem tud rá hatni, anyával már lassan idegrohamot kapunk


2014. okt. 18. 16:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%
Semmi nem jó, semmi nem megoldható, semmi nem működik. Akkor minek a kérdés? Írjál blogot, ott kell siránkozni, itt az emberek megoldást keresnek, nem arról szól, hogy írsz egy litániát, aztán minden lehetséges megoldásra közlöd, hogy lehetetlen.
2014. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Már az elején úgy kellett volna, hogy közös számla, két kártya és mindketten ugyanúgy kezelik a pénzt. Ha anyukád ilyen tutyimutyi meg is érdemli a sorsát, téged sajnállak, nem tudom hány éves vagy, de menekülj amint lehet.
2014. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek külön kasszán ha már a vállás is felmerült???
2014. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Javasold anyukádnak, hogy ne egyetek az apu parizerjéből virslijéből, ha szereti egye meg. Anyukád meg vásárolja meg a keresetéből amit ti enni szeretnétek. Amúgy sincsennek már jóban a szüleid, a lakás miatt vannak együtt. Fokozatosan ügyesen meg kell szoktatni apukával a külön kosztot, külön kasszát.

A cigijét ne rajtatok spórolja meg, ti ketten vagytok

nektek kell észnél lenni. Vagy alkalmazkodik, vagy külön főz.

2014. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Osztott lakáshasználatos válás is létezik.


Ja ls a kérdésedre válasz: nem fog megváltozni.

2014. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek írtad ki a kérdést, ha mindenre van kifogás. Én magamnak vennék normális kaját, ha kell el is dugnám, ilyen nincs hogy kidobja!
2014. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy te vagy anyukád soha nem jártok bolt közelében. Vagy másik megoldás, mint sok más családban, menjenek el együtt bevásárolni, és anyukád döntse el, mit akar megvenni. Ha meg annyira mulya hogy nincs egy szava sem, akkor egye meg a sok szemetet, megérdemli. Azt meg tudod mikor hagynám, hogy más kezelje a pénzemet.....!
2014. okt. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szépen abba hagyod a siránkozást, és elmész melózni. Utána azt eszed amit akarsz.
2014. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha 400 forintot nem tudtok kiadni buszjegyre, akkor minek hisztiztek?
2014. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Az anyád helyében odaállnék elé és ezt mondanám.

"Na most üljünk le, beszélnünk kell. Ez így nem mehet tovább, hogy minősíthetetlen egészségtelen sz.rokat eszünk, míg te tonnaszámra vásárolod a ruhákat. Mostantól én vásárolok."

2014. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!