Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám borzasztóan idegesít....

Anyám borzasztóan idegesít. Mit tegyek? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Minden szava, minden mozdulata kiidegel. Háttérinformációnak annyit, hogy 20 éve vannak külön apámmal, azóta nem volt senkihe nem dolgozik, egésznap otthon van a kertben vagy tv-zik. De apámmal még mindig nem engedték el egymást, ő pénzeli, de nincs köztük semmi, anyám utálja, de a pénz miatt elviseli hogy osztja nekinaz észt meg uralkodik felette.


Szóvalmár nem bírok egy légtérben lenni vele, lehet emiatt?


2014. okt. 19. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszod!
2014. okt. 19. 13:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2014. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas kis tizenéves vagy aki azt gondolja, hogy ő sz@rta a spanyolviaszt, az a probléma.
2014. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok te kis köcsög és legalább indokold meg a nyomorék válaszodat.
2014. okt. 29. 20:35
 5/7 anonim válasza:

Próbálj meg nem rá/rájuk figyelni, menj be a szobádba, vagy valami, menj el a baráraiddal valahova stb...

Remélem tudtam segíteni, mondjuk lehet, hogy ezek az opciók neked is eszedbe jutott.

Sok sikert!

2014. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


De igazam van ugye? Hogy gáz amit csinálnak?

2014. okt. 29. 21:26
 7/7 anonim válasza:

5/6 vagyok


Igen, kicsit fura, de reméljük, hogy idővel lenyugodnak a kedélyek...

2014. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!