Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, ti féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, ti féltékenyek vagytok, ha egy buliban a párotok mással táncol, úgy, hogy, hmm, igazán beleéli magát? Engem borzasztóan idegesít, de a barátom szerint ez gyerekes, és mindig jól összeveszünk rajta

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.De azért oda figyelek mert van egy határ.
2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincsen csajom:/

nem kellek senkinek:/

2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Táncolj valakivel igazán beleéléssel, de előtte beszéld meg valaki mással, hogy titokban vegye fel a barátod reakcióit. (Arckifejezés, stb.) Másnap nézzétek vissza közösen a felvételt.
2014. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ilyen sosem volt. Ha az exemmel elmentünk buliba (1 évben egyszer) , valahogy fel sem merült, hogy mással táncoljunk. Ott voltunk egymásnak, beszélgettünk másokkal, de összesimulni, táncolni csak egymással.
2014. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a tulajdonod a baratnod! Szerintem nincs abba semmi ha jol erzi magat es ezert beleeli magat. Persze nem mindegy hogy az illetonek jobban razza magat mint neked. Az ugy gaz.
2014. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem járok buliba, így ha bármi van az épp akkori csajomon múlik, hogy mit enged.

Már ha ő jár...

Én csak akkor jövök össze valakivel, ha bízom benne...

2014. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"épp az akkori csajomon múlik, hogy mit enged" ?? Te engedélyt kérsz bármire is?
2014. jan. 4. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem látnám szívesen, hogy taperolják a nőmet.
2014. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy ő anbak, akivel táncikál.

Úgy írtam a választ, hogy én vagyok a nem elmászkálós, és a nő a talán bulizós, és ha akar, mással táncolni.

2014. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát táncolni táncolhat,de mi az hogy beleéléssel? A fiú tapizza meg odanyomja a farkát hozzá meg ilyen erotikus az egész? Mert akkor én leszedném a pasimat a csajról és lenne ott ne mulass:D
2014. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!