Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiengednétek a lányotokat...

Kiengednétek a lányotokat Moszkvába a téli szünetre? Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A barátom félig orosz, Moszkvában és Párizsban él.

Április óta vagyunk együtt, a nyarat együtt töltöttük, többször volt itt, Pesten és eljött velünk nyaralni, plusz voltam vele Párizsban is. Viszont oda könnyebben elengedtek anyáék, mert ott lakik apa húga, szóval ha bármi baj lett volna (szerencsére nem volt, de én ezt tudtam), akkor nem lettem volna tök egyedül.

Viszont gondolkoztunk a barátommal azon, hogy a téli szünetet Moszkvában tölteném Vele. De még tavaly a gimi szervezett utat Oroszországba, anya nem engedett el, merthogy ott tuti valami baj lesz, nem beszélem a nyelvet, stb. Szóval nem tudom, hogy most mivel vehetném rá őket.

Kedvelik a barátomat, anya pl. mondta, hogy az őszi szünetben ha jön, nem muszáj hotelba mennie, alhat itt is, ha szeretnénk.


Szerintetek hogy vezessem fel a témát?

Van esély arra, hogy belemenjenek?

(február végén leszek 18 éves, elég érett és önálló vagyok)


2014. okt. 19. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyedül a helyszínnel lenne problémám, nem túl megbízható és barátságos környék mostanában Moszkva.
2014. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
30%
Atomháború előtt nem tanácsos odamenni! Az oroszok most akarják elfoglalni a volt szovjet blokkot!
2014. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Nemrég még biztos aggodalmaskodva de kiengedtem volna. Most tuti hogy nem. Nagyon veszélyes hely.
2014. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
konkrétan most előbb engedném Dubaiba vagy Szaud-Arábiába a lányom, mint Oroszországba
2014. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
61%

Mehet nyugodtan Moszkvába, ott nincsen semmi gond.

#4 Ha Szaud-Arábiáról tudsz valamit, akkor jelezz nekem is, kb 10 éve szeretnék utazni oda, de egyénileg ez lehetetlen!

2014. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De miért?

Nem szándékozom beállni a seregbe, nem akarok tüntetésekre menni. Egyszerűen csak pihenni szeretnék és a barátommal lenni.

2014. okt. 19. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is nagy vágyam volt mindig kimenni Moszkvába, bár én a családdal mentem volna. De most én is azt mondom (19 évesen), hogy nem engednélek el, ha az én lányom lennél. Inkább menjetek vissza Párizsba, biztos nem fedeztetek még fel mindent (legalábbis te nem), vagy jöjjön Ő Magyarországra, sok szép és érdekes hely van itt is. Vagy legyen más külföldi város, de most szerintem nem Moszkva lenne a legszerencsésebb. Plusz szerintem 110%, hogy a szüleid nem fognak belemenni.
2014. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért látni, hogy a híreket is úgy adják elő, hogy mindenki feleslegesen pánikoljon. Mi augusztusban voltunk 3 hetet Moszkvában, és azon kívül, hogy egyszer eltévedtünk (de az ottaniak nagyon kedvesen segítettek) nem volt semmi gond.

Moszkvában nagyon jó fej, kedves emberek vannak. Azt, hogy Putyin éppen mit akar, azt a legtöbb moszkvai dolgozó embereket, akik nem katonák nagyjából annyira érdekli , mint minket..

Nyugodtan kimehetsz szerintem, csak azt jó tudni, hogy elég drága az élet ott.

2014. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Én kiengednélek. Februártól megyek fél éves részképzésre, nyilván ha annyira veszélyes lenne, nem engednének minket sem.
2014. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!