Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyut zavarja, hogy kívánjuk...

Anyut zavarja, hogy kívánjuk egymást a barátommal? 17L Esetleg szexelni is akarunk egyszer? hogy mondhat ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok. Összejöttem egy 22 éves fiúval. Nagyon szeretem, bár még friss (5 hónapos) a kapcsolatunk, boldog vagyok vele , bár sokak szerint én 'szép vagyok hozzá' ez nem igaz, nem érdekel. Annyira kedves a mosolya az eleje óta, hogy belészerettem , a grimasza, a vonásai. Na mind1. Apa nem ellenzi a kapcsolatot, évek óta ismeri a fiút. A fiú rendőr, apukám pedig rendőr-százados, egy helyen dolgoznak, mielőtt valaki azt gondolná, a fiú nem beosztottja apámnak, semmi előnye nem származik a munkahelyén a kettőnk kapcsolatából.

Ő az első igazi szerelmem és egy angyal. Megad nekem mindent, mindig kedveskedik, apró ajándékokkal, ékszerekkel, virágokkal, tudom nem eza lényeg de csak jól esik és nem izgat hogy a barátnőimnek nem jön be. Tudom, benne van a pakliba ,hogy egyszer vége, de ha most boldog vagyok?!

Tehát mint írtam, ő az első...és ő az első, aki úgy érhetett hozzám mint nőhöz.. És én elmondtam anyának mindent és kiakadt, hiába mondtam, hogy szex még nem volt, rám ordította h biztosan 'lesz*ptam' meg ilyenek (ez nem igaz)

Persze, kíván engem, én is őt, de érezteti,hogy képes várni rám. Mi a baj ezzel? Miért mond anya olyanokat h 'ne kívángasson meg ne nyúlkáljon hozzád mert a k.vák csinálják ez'? Most persze hogy kívánjuk egymást, olyan rossz, h anya így áll hozzá. Mit tegyek? 2 hónap múlva 18 leszek. Anya pasik terén olyan szigorú, minden mást enged (buli, smink) 15-16 éves korom óta de a pasi-szex téma. Áhh


2014. okt. 19. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Te beszámolsz otthon mindenről? Védekezz ha szexre kerül a sor, de abból is látszik, hogy éretlen vagy hozzá, hogy megosztod intim perceidet anyuval.
2014. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell megosztani ezeket anyuval, gond egy szál se.
2014. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szomorú ez a helyzet, de egy dolgot megtanulhatsz belőle: ezentúl nem osztod meg anyukáddal ezeket a dolgokat. Hidd el, később baromira magába fog nézni, vajon hol rontotta el, hogy a lánya nem akarja vele megosztani azokat az információkat az életéből, amik egy igazán jó és bizalmas anya-lánya kapcsolathoz elengedhetetlenek. Édesanyád kifejezetten prűd... Mondjuk kíváncsi lennék, vajon ő csak házasság után szexelt-e, csak édesapáddal, és szigorúan akkor, amikor gyereket akartak csinálni? Ne az ő véleményéből indulj ki, ne hagyd, hogy ez befolyásoljon, mert nagyon negatív hatása is lehet! Ha sokszor beszél neked az ilyen nézeteiről, tudat alatt blokkolhat benned valamit, és később csodálkozni fogsz, ha valami miatt nem mersz szexelni, vagy bűntudatot érzel utána! Ezt ne hagyd! És még egyszer: hagyd ki ezekből a dolgokból az édesanyádat, sajnos ő nem az a típus, akivel ilyesmit megoszthatsz. Az én anyukámmal meg lehet beszélni ilyen dolgokat szerencsére. Kívánom, hogy anyukád példájától elrettenve, te is olyan szülő legyél majd, akivel megoszthat ilyen intim dolgokat a gyermeke! :)
2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt nem tudom, hogy édes anyád ezt miert csinálja de nem normális a hozzáállása....lehet, hogy csak félt. Néha mondanak hülyeségeket a szülők, az en anyukám első reakciója ez volt: " szuper, mostmár azon is aggódhatok hogy terhes leszel". Hat nagyon rosszul esett; szóval megértem.
2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális, értelmes fiatal vagy (és miért ne lennél az), aki tud védekezni, akkor nem tudom, mi a gond. A "biztos lesz*p.tad" rendkívül primitív megjegyzés, és az sem indokolná ezt a stílust, ha gyerekesen viselkednél. A "k.va" pedig szintén más eset - egy monogám kapcsolaton belüli szexualitást messzemenőkig nem illetnék ilyen jelzőkkel. Sajnálom, hogy Édesanyád nem egy intelligens, bölcs asszony, de ettől Te még lehetsz az. Vigyázz a nem kívánt terhesség elleni védekezésre, de amúgy élvezd ki a viszonzott szerelmet. Ez az egyik legjobb dolog a világon, ha nem a legjobb, ami emberrel történhet. Remélem, egyszer nekem is megadatik...
2014. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy a szüleid közti nemi élet sem zavartalan, meg aztán anyád nyilván félt.
2014. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerűen nem szokás, nem gusztusos ömlengeni a szexuális/szerelmi életedről másoknak. Akkor sem, ha az az anyád, sőt, szerintem az emberek a szüleikkel sokkal ritkábban osztanak meg ilyesmit. Te mit szólnál, ha anyukád arról beszélne, hogy milyen jól megdöngette az apád éjszaka...? :D
2014. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem anyukádnak valami rossz szexuális élménye van, azért ilyen. :D

Egyébként ne legyen "természetes" hogy te szájjal nem csinálod, neki is jó, nem szégyen. :)

Anyudnak meg máskor ne számolj be és kész.

L

2014. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Anyának apa volt az egyetlen , és az első férfi. Szeretem anyát , meg hát ő kérdezte hogy volt-e valami. Én meg annyit mondtam, hogy még semmi komoly, de lassan már szeretnénk. Erre bekattant :(

Lehet, hogy éretlen vagyok, én nem írtam, hogy juj érett felnőtt vagyok, de nem tehetek róla, annyira vágyom rá, talán én még türelmetlenebb vagyok, mint ő, viszont félek sok dologtól. Pl teherbe esés.

2014. okt. 19. 20:07
 10/24 A kérdező kommentje:
Alap ,hogy védekeznénk. Azért neki volt már barátnője és egyik sem lett terhes. Beszéltünk már róla, és mondta, hogy szerinte a gumi lenne jó, meg hogy a fogamzás gátlótól fél, hogy bajom esne, meg én felajánlottam, hogy fizetem a gumi felét, ezt sem hagyja. Én bízok benne, szerintem azt azért nem merné megtenni, hogy direkt teherbe ejt. Valamennyire tart apától, tiszteli őt.
2014. okt. 19. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!