Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal most leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most leszünk együtt egy éve. Naponta veszekszünk és szakítunk ilyeneket mondd ( takarodj haza, nem szeretlek, minek vagy még itt. ) és amikor elindulnék elkezd könyörögni hogy maradjak ne menjek sehova. Most ez mi? Mit akar?

Figyelt kérdés
ő mehet mindenhova bezár a házba én nem mehetek szinte társaságba se ... már nem bírom.
2013. aug. 6. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki. Neked is van szád. Ha nem bírod, hagyd ott.
2013. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha még egyszer ilyesmi kicsúszna a száján,tuti hogy úgy szájba vágnám!

Ez hülye, csak uralni akar, ne legyél papucs lány!

2013. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már kérdeztem tőle hogy mi a baja ... és utána nem mondd semmit folyton bocsánatot kér elhalmoz ajándékokkal... én még próbálnám rendbe hozni ezt az egészet...
2013. aug. 6. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezt minek? Ha ennyire bunkó p*cs minek vagy még vele?
2013. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta tönkre tesz ha szakítunk. meg fogom bánni hogy meg ismertem meg ilyenek... meg még talán érzek iránta valamit...
2013. aug. 6. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát öcsém!

ne csodálkozz ha pár év múlva el is ver!

Megszoksz vagy megszöksz!

Az én exem is evvel fenyegetőzött, 6 évig zaklatott, most lenyugodott.

2013. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pendulum92 ***** válasza:
95%
Rendőrség, ha komolyan megfenyegetne, vagy egy nagyobb darab haverral elintéztetni. Nem szereted, csak fügssz tőle, menekülj ettől.
2013. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pendulum92 ***** válasza:
96%
Ebből már nem lesz jó párkapcsolat. Kérdés: akarod-e ezt még jó sokáig?
2013. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tisztel,birtokol,mi értelme? Hosszú távon semmi! Merj kilépni,hidd el,kapsz jobbat!
2013. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod hogy ez nem normális dolog? hogy ez nem kapcsolat? Terrorba tartani a másikat...?

Én nem kiokosítani akarlak, hiszen pont így jártam én is. NEkem is ilyen volt a párom az eleje fele, aztán nem votl elég a kiabálás, utána már ráncigált. kilökött az ajtón, mikor elhatároztam, h elmegyek, akkor hajamnál fogva rángatott vissza szakadó esőben. kék- lila foltok voltak rajtam szüleimnek mindent hazudtam, hogy ne buktassam le, hiszen szerettem. A végén már fojtogatás, és verés is volt, és soha nem felejtem el azt az agresszív arcot amit akkor vágott. Aztán persze könyörgött, sírt, mint egy kisgyerek,m hogy ne hagyjam el.. hogy bármit megtesz, hogy megváltozik. 2 nap múlva ugyanez.

nagyon nehezen szakadtam ki ebből a kapcsolatból.És a mai napig viselem nyomait. Testileg, lelkileg is.

Azóta csodás kapcsolatom van, Annyira hogy már az esküvőt szervezzük, viszont nagyon sokáig, hónapokig a volt pasim miatt aludni nem bírtam rendesen, pánikbeteg lettem. Nem mertem buszra szállni, egyedül nagyon féltem, többször elájultam, evési gondjaim voltak...stb...Kell ez neked? ... hidd el , nagyon sokat szenvedhetsz még, és ne várd meg hogy ide fajuljon.

2014. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!