Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A legjobb barátommal ilyeneket...

A legjobb barátommal ilyeneket álmodok! Miért?

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátommal már sokszor álmodtam azt, hogy dugtunk. (a való életben még nem dugtunk) Vajon miért álmodok ilyeneket róla? Elalvás előtt nem is szoktam ilyenekre gondolni! Mit kombinál az agyam? 18 / F

2013. szept. 10. 14:40
 1/6 nagylzs ***** válasza:
Biztosan tudat alatt vonzódsz hozzá. De akár tudatosan is. Ébren nem szoktál róla fantáziálni?
2013. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam rá ébren is gondolni, na de nem azt, hogy akciózunk! :) Szerintem a tudat alattim lehet a "bűnös"
2013. szept. 10. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem jöttél rá, de tetszik neked a lány, és többet is szeretnél. És az is lehet, hogy csak túl vagy fűtve kissé szexuálisan, és amit ébren nem tudsz kiélni, azt az álmaidban teszed meg, ott pedig egy olyan nő jelenik meg, akit jól ismersz, és az agyad vele tölti be az "űrt". ;) Gondold végig, mit érzel a lány iránt egyébként, tényleg lehetséges-e, hogy többet akarsz tőle, de légy őszinte magadhoz. Ha nem, akkor csak az agyad furcsa fintora, és ha épp járnál aktívan egy lánnyal, akivel még nem jutottatok el az ágyjelenetig, akkor esetleg őt helyettesítené be az ilyen álmoknál. :)
2013. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tested ezzel akarja jelezni, hogy ideje megcucconli a lany baratodat, kulonben az agyad olyan hormonokat fog termelni amitol vaninad no xd
2013. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet a hormonok miatt. Van barátnőd? Ha most nincs, de majd lesz akkor valszeg elfog ez múlni és remélhetőleg a bnődről fogsz ilyeneket álmodni.

Ha tudat alatt vonzódsz hozzá akkor nem gondoltál arra h összejöjjetek?

2013. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*...De mondom nem feltétlenül kell összejönni, ha nem jönne ki jól a dolog, de ebben az esetben érdemes lenne körülnézed a lányok között barátnő után..
2013. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!