Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy látjátok ezt? Valaki...

Ti hogy látjátok ezt? Valaki hasonló probléma? :S Olvasd el! - fontos.

Figyelt kérdés

Apának szinte soha semmi nem tetszik, csak az a jó amit ő csinál.

Rabszolgának érzem magam sokszor.. hozd ide, vidd oda! naponta legalább 50X.!

Ha elrontok valamit kiabál és leszid!

Egyszer ezért elsírtam magam és úgy kikelt magából, mint még soha! Nagyon féltem...

Feszülten érzem magam a közelében! Az " otthon édes otthon" számomra csak akkor igaz , ha ő nincs itthon..

Azért is kiabál ha a testvéremmel nevetünk.

Amikor a kutyus ugat akkor rá kiabál, hogy : " fogd be a pofád, a k**** anyádat mert szétverem a fejed!

Egyszer elmentem a barátnőmhöz tanulni, mert nem értettem a matekot.. Felhívott, hogy azonnal jöjjek haza.. Azzal várt itthon, hogy nem mosogattam el.

Szinte mindenre van rossz megjegyzése!

Amikor beteg vagyok, akkor is megyek iskolába és a lehető legkevesebbet próbálok itthon lenni vele. Félek tőle ez az igazság. Sokszor sírok ezért esténként.

Jó tanuló vagyok, segítek itthon, megcsinálom a dolgokat szó nélkül. Nem járok bulizni, barátokhoz.. Ők sem járnak hozzám. Csak a szerelmemhez amikor éppen elenged. Ő az aki támogat és erőt ad nekem. 16 éves lány vagyok.



2014. okt. 24. 13:53
 1/2 anonim válasza:
Az apád egy b.a.l.f.a.s.z
2014. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Hasonló szituációban voltam anno a nevelőapukámmal, szerencsére elváltak, de így is nagyon nehéz volt. Én tűrtem, nem tudtam mást csinálni. Az elmúlt pár évben nem sokszor találkoztam vele, általában akkor, ha az öcsémért jött és ami a legfurcsább, hogy nagyon jól elbeszélgettünk. Egyszer véletlenül őt hívtam fel, mikor valaki mást akartam és csak mikor már kicsörgött akkor vettem észre, gyorsan lenyomtam, de késő volt. Visszahívott, hogy miért kerestem, mondtam, hogy véletlen volt. Elkezdtünk beszélgetni, hogy mi újság velem, stb és kb fél órát beszéltünk. Akkor jöttem rá, hogy az volt a probléma, hogy fogalma sem volt hogy kell bánni egy gyerekkel, egy tini lánnyal meg még inkább nem. Már felnőttként kezel és sokkal jobb a viszonyunk. Szóval neked is azt tudom tanácsolni, hogy kitartás. Ha kiabál veled, próbálj nem megsértődni, sírni, hanem viseld "büszkén" éreztesd vele, hogy nem vagy kisgyerek meg tudja veled beszélni normálisan is a dolgokat, nem kell hozzá kiabálnia. Kezdeményezz vele beszélgetéseket, kérdezd meg magadtól néha, hogy tudsz e még valamit segíteni otthon. Előbb-utóbb talán meglágyul, észreveszi, hogy már nem kislány vagy, több teret hagy neked élni. Tudom nehéz, de az idő majd segít. 25/L
2014. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!