Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mit kell csinálni?...

Ilyenkor mit kell csinálni? Részletek leljebb!

Figyelt kérdés

Kedden ebédszünet alatt elmentem anyám munkahelyére, mivel csak két percnyire dolgozik a sulimtól. Elmondtam neki, hogy 200 forintot kérek tőle, de csak délutánig. Azután egy kicsit dumáltunk. Mivel neki is éppen kajaszüntete volt, így ez nem volt probléma. Közben az előszobában éppen beszereltek valamit, és az egyik villanyszerelő elkezdett nagyképűsködni. Úgy nézett rám, mint akinek épp lenyúlják a nőjét, majd megfogta anyám vállát, és el akarta vinni onnan. Sajnos mivel mégsem verhetem agyon anyám munkahelyén, meg aztán (remélem érthető, hogy miért) eléggé le is döbbentem, hogy most mégis mi a fene van, ezért úgy kellett rászólnom, hogy ő nem a nőm, hanem az anyám. Ezután mindenki rajta röhögött. Úgy kellett elkullognia.

Nem tudom, hogy mit tegyek vele, ha még egyszer összefutok vele.


2014. okt. 25. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell csinálni. Anyád felnőtt nő, ha őt zavarja, majd rászól.

Te feleslegesen ne pattogj.

2014. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, már így is eléggé beégett. Esetleg ha legközelebb is ott lesz, mikor mész anyukádhoz, akkor kérdezd meg tőle, hogy megengedi-e, hogy édesanyáddal csevegj :D
2014. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, kíváncsi lennék a pofájára. :)
2014. okt. 25. 16:11
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es: Addig nincs bajom, amíg a tahó proli nem velem baromkodik.
2014. okt. 25. 16:11
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Buta egy népség ez a melós.
2014. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

A "melósok" nélkül nem lenne házunk, útjaink, villanyunk és egyebünk, úgyhogy be lehet fogni.

Egy értelmiségi (?)

2014. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

Attól még buták. Azért mert tud betonozni még vannak más jellegű társadalmi elvárások is.


Vagy mert én értek a szakmámhoz akkor már az feljogosít a tahóságra?

2014. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
4: és akkor mi van, ha baromkodott? Leégette magát, máskor nem fog, egyébként te sem leszel jobb, ha mindenkit megversz, akinek nem tetszik a viselkedése.
2014. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mert tapasztalataim szerint sajnos vannak emberek, akik képtelenek tanulni a hibáikból. Minden áron azon van, hogy legközelebb engem égessen be. Ismerem már a fajtáját. A középsulinkban is van ilyen bőven, csak mi még fiatalabb lányokon kapunk össze.

Tudom hogy megy ez.

2014. okt. 25. 16:26
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

"Vagy mert én értek a szakmámhoz akkor már az feljogosít a tahóságra?"


Biztosan érthetsz a szakmádhoz, mert láthatóan igencsak feljogosítva érzed magad.

2014. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!