Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálhatnék apámmal? (lent)

Mit csinálhatnék apámmal? (lent)

Figyelt kérdés

ne nézzetek hülyének, olvassátok el a részleteket.

apám tönkreteszi/tette már az életemet. nagyon szigorú, semmit se enged, ha nem tetszik neki valami káromkodik, kiabál, üt, ver, meg minden...és ezt akár bármi apróságra. kb minden nap előfordul. Esküszöm most olyanokon gondolkodok, hogy vmi kamu emailről küldök neki valami jó ajánlatot utazásra költözésre vagy bármire hogy megszabadulhassunk tőle. tudom nagyon hülyén hangzik de nem tudom mit tehetnénk. mindenki utálja a családban, és fél tőle.. rendőrségre mégse mehetek például mert nincs bizonyítékom, és amugy is évekig tartana h kezdjenek is valamit az egesszel.. segítsetek, mit tegyek?! tényleg az is jó ha mondtok vmi helyet ahova elküldhetném, vagy nem tudom, bármi!!! csak megszabaduljunk tőle.mindenkit tönkretesz...18/L



2014. okt. 29. 10:31
 1/5 A kérdező kommentje:
azt nem említettem hogy költözni se tudunk, mert nincs rá pénzünk sajnos, pedig már megtettük volna rég..
2014. okt. 29. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:
18 vagy,költözz albérlőtársal össze, dolgozni is tudsz délutánonként.Úgy könnyebb.A családod helyett nem tudsz dönteni,de magadról igen.
2014. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd ki a rendőrséget mikor bánt!!!
2014. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én már régen túlvagyok ezen a témán,ha nem is ilyen durva módon,de nekem is ilyen volt az apám.Érdekesmódon nekem is 18 körül jelentkeztek ezek a problémák,valószínű a generációs problémák is közrejátszottak.Nekem az jelentette a megoldást,hogy a középiskola után főiskolába kerültem és így megszabadultam tőle.Sajnos az anyámnak ott kellett vele maradnia ,őt nagyon megviselte.Az az igazság,hogy apám haláláig ez a dolog beárnyékolta a kapcsolatunkat.

Mindenesetre,így utólag,felnőtt fejjel,az maradt meg bennem,hogy ezzel a viselkedésével nagyon megkönnyítette az otthonról való elszakadásomat,ami egyébként rendezett körülmények közöt élő családban elég nehéz dolog.(mármint az elszakadás)

Ezt még eddig ,így senkinek és sehol sem mondtam el,jólesik ,még ennyi év után is ezt itt elmondanom.Fel a fejjel,meg fogod találni a megoldást.Ha nem megy szeretettel ,akkor szakíts vele ! 51/F

2014. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagy! Menj el otthonról. Ha idén érettségizel, akkor bírd ki valahogy, aztán irány egy nagyváros és meló mellett tanulj tovább (ha akasz), de mindenesetre minél gyorsabban menj el otthonról, még mielőtt belerokkansz. Egyet jegyezz meg: te csak magadon segíthetsz, a családtagjaidon nem!
2014. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!