Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Uj gyerek a csaladban? En...

Uj gyerek a csaladban? En majd jo leszek bebiszitternek?

Figyelt kérdés
Annyira nem hiszem el azt az egesz szitut hogy csak pislogok meg mindig...en vagyok a legidosebb gyerek(18). 7 eves koromban a szuleim el akartak valni. Volt tanyerdobalas, verekedes, stb. Erre anyam fogta magat es teherbe esett,igy egyutt maradtak. A civakodas koztuk allando amugyis, de iden megint eldurvult, fenyegtoztek valassal, volt verekedes, ajtocsapkodas. Erre mi tortenik? Anya megint teherbe ejteti magat. Anyanak kenyelmes apa melett amugy. Jol keres es keveset van itthon. Ocsem is annxira el van hanyagolva. 11 eves, de agyban egy 5 eves szintjen van. Apa foglalkozik vele ha nagyritkan hazajon. Ennek a szuletendo babanak is ez lesz a sorsa.meghallottam egy telefonbeszelgeteset anyanak(az emeletek kozti szellozon iszonyat jol hallatszik minden), hogy megint sikerult stb. Most biztos vagy 10 evig minden oke. Erre gondolom jon a kerdes hogy ki fog vigyazni ra vagy ilyesmi. Anyam meg azt mondja, mé'? Van egy 18 eves novere, majd o vigyaz ra szepen. Megint csond. Erre anyam, ugyanmar nem baj az neki, mas is babazik egyetem mellet, nekem amugyse lenne ra idom erre nevetes. A baba kb egy honap mulva megszuletik. En erettsegizni fogok. Elni nincs idom mert kettobol emeltezek, jarok magantanarhoz es fakultaciora suli mellet es igy is ram van sozva a hazimunka 90%a mert anya nem csinalja. Mit tegyek? Nem akarok bebiszitter lenni.
2014. nov. 2. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó messzi egyetemre jelentkezz továbbtanulni.
2014. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen el s koltozhetsz. Egyetem, kollegium, diakhitel. Ugyes legyel, ne hagyd magad
2014. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elegge onzo anyukad van mar ne haragudj de megfordult a fejemben az is h apukad miert ejtette megint teherbe ha ilyen sok a veszekedes koztuk?! Sok mindent nem tudsz tenni amig nem leßz penzed elkoltozni, esetleg annyit h keveset leszel otthon es akkor nem tud csicskaztatni . Sajnalom a testvereidet es teged is
2014. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem apa tehet rola. Anya nem vette be a bogyojat direkt. Be is vallota. Ilyenkor amikor kiderultek a terhessegei mindig hiszterikus rohamot kapott, hogy nem dobhatja ki apa terhesen stb. Es ugye apa nem is tette.
2014. nov. 2. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két megoldás van:

1. Szüleid váljanak csak el szépen, és ti mind költözzetek apukátokhoz.

2. Menj egy jó messzi egyetemre, és legyél kollégista.


Sajnállak nagyon, ez szörnyű, borzalmas anyukád van. :( De ne hagyd magad! 18 évesen nem kell bébiszitternek lenned, és nem kell gyereket nevelned! A saját életedet kell élned, és ne hagyd, hogy ezt bárki is elrontsa neked.

2014. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

első közlöd vele h h ne is kérjen meg erre lévén az ö gyereke ....

te meg egyszerűen nemet mondasz neki


-Anya ez a gyerek a tied nem az enyém, nekem az a dolgom h tanuljak és nem az h más gyerekét neveljem ,lehet h most gonosznak tűnök, de hidd el ez a te érdeked !

természetesen apró dolgokban segítek, de csak annyit amennyit egy nagy tesvér szívesen megtesz anélkül hogy kötelező lenne !

2014. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi lenne a válaszom, ha rám akarná sózni a "biztosítékát": "Nem az én gyerekem."
2014. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért apukádat sem értem, kétszer ugyanazt becumizni...az első ilyen után csak gumival kellett volna védekezni.


Amit te tehetsz, azt már elmondták: messzi városba menj tanulni, havonta járj haza. A pénzzel úgysem tud fenyegetni anyád, mert nem ő keresi :) Apud gondolom maximálisan téged támogatna.

2014. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Menekülj.
2014. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te jó...

Kérdezd meg anyádat, mit szólna, ha szülnél egy gyereket neki, hogy ő gondozza, nevelje...

Komolyan, nem normális az ilyen. Beszélj apukáddal, mondd meg neki, hogy messzire mennél továbbtanulni. Én, ha férfi lennék ilyen helyzetben azt is tudni akarnám, hogy csal-e a feleségem a bogyóval, mert jogom lenne hozzá, hogy én is dönthessek a gyerekvállalásról.

De nyilván egyik sem tudná ellátni öcsédet és születendő tesódat a másik nélkül.

Bár anyád azt érdemelné, hogy apád kirakja, és a gyerekeket megtartsa.

2014. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!