Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nem érzi jól magát...

A lányom nem érzi jól magát az apjánál, mert elmondása szerint sokat bízzák rá a kishugát. Elmondjam ezt az exférjemnek, vagy ne szóljak bele?

Figyelt kérdés

A lányunk 12 éves, a testvére 1. Úgy 3-4 hónapja kezdődött a dolog. Addig sokat volt az apjánál, heti 1-2 délután, azóta csak hétvégente megy. Az apja nem tudja, mi a baja, nem mondja meg neki. Nekem is csak a héten vallotta be.

Amikor átmegy, akkor ők elmennek moziba, bevásárolni, a nő fodrászhoz, kozmetikushoz, ilyesmi. A lányom szereti a kicsit, néha 1-2 órára nem is bánná, ha rábíznák, de ez sok neki.


Beszéljek az exemmel, vagy bízzam a lányomra?


2014. nov. 2. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a lányoddal beszélj még egyszer. Ha eddig nem volt hajlandó elmondani a problémáját az apának, akkor nem biztos, hogy ezután majd el fogja. Kérdezd meg tőle, hogy elmondaná-e neki, és ha igen, akkor bízd rá. Ha nem, akkor pedig te beszélj az exeddel, mert ez így nem állapot. Saját érdeke, hogy ezen változtasson, mert ha a kislány nem akar hozzá járni emiatt, akkor egy idő után nem is fog.
2014. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
beszélj vele,a lány az apjához megy nem bébi csőszködni.Ha ők moziba ide oda járnak mikor foglalkozik a lányával?Én nem hagynám,maguknak szülték azt a kicsit nem a féltesónak.
2014. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Én megkérdezném a másik felet is, csak nekem hihetetlen, hogy egy babát egy 12 éves gyerekre bíznak órákra úgy, hogy nem tartózkodnak a közelben?
2014. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Egy 12 evesre nem kellene egy 1 evest rabizni....

A lanyodnak kellene szolnia az apjanak. Ha te szolsz, akkor azt feltekenysegnek fogjak betudni

2014. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Én is megkérdezném a férjet először, hogy kinek szülték a gyereket
2014. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A lányom nem fog vele beszélni, ez szinte biztos.


Rábízták korábban is, már mondta a lányom. Csak nem tudtam, hogy ilyen gyakran és hogy ez őt zavarja.

2014. nov. 2. 11:39
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

*Amikor átmegy, akkor ők elmennek moziba, bevásárolni, a nő fodrászhoz, kozmetikushoz, ilyesmi.


a csajjal beszélj, hogy hogy meri ezt megtenni egy 12 éves gyerek esetébe.

Nagyon helyre pakolnám attól függetlenül, hogy a férjed háta mögé bújik.


1 éves gyereket nem bízunk huzamosabb időre ilyen korú gyerekre.

a gyereked nem ingyen cseléd, és ha ott van akkor az apjával akar lenni, és nem ingyen babysitterkedni.


szerintem a másik nő direct csinálja, és azért, hogy a gyereked minnél kevesebb időt legyen ott. Tehát tudatos a szemétség és nagyon orv. Persze, hogy a lányod nem szivesen megy át hozzájuk, hiszen a libának pont ez a célja.Ezért játsza ezt.


Baromira helyre raknám a helyedbe.

2014. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Egész családban nevelkedő gyerekeknél is figyelni kell arra, hogy a nagyobbik ne legyen túlterhelve a kicsivel. Csak annyit tegyen, amit bír, önként és nem parancsra teszi. Másik szülőnél meg különösen ügyelni kell az ilyen dolgokra, mert még a testvérét is megutálhatja.
2014. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

*a gyereked minnél kevesebb időt legyen ott és a két fél (apa-gyerek) eltávolodjon.


Az ilyen némbert neked kell nagyon helyre pakolni. Akár az exférjed előtt, akár négyszemközt. És ne hagyd, hogy rögtön a pasi mögé bujjon , mert ez lesz az első lépése. Hanem vond kérdőre:

Miért jó neki az, hogy egy már meglévő édesapa-gyerek kapcsolatát tönkre vágja? ha gyerekes pasival kezdett?


Ne hagyd magad, és kemény legyél mint az acél. A gyereked érdeke, hogy az apja megmaradjon.


Még az is előfordulhat, hogy a nőci visitani kezd. Te szép nyugodtan komótósan kérdezd meg tőle, akarsz a képedbe egy pohár vizet? vagy befejezed?

2014. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek láthatásra megy az apjához és a testvéréhez, és nem bébiszitternek. Beszélj az exeddel mindenképpen. Ne támadd le, csak kérdezd meg, hogy tényleg így van e, ahogy a lányod mondja, és mondd el neki, hogy ez neki így nem jó, nem akarja ezt vállalni. Gyerekre nem bízunk gyereket, max nagyon rövid időre, és nem hagyjuk magukra őket. A gyerekfelügyeletet oldják meg máshogy, ha szabadidőre van szükségük. Amúgy is, milyen dolog az, hogy megy az apjához, ő meg elmegy otthonról? Miért nem vele szervez olyankor közös programot?
2014. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!