Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Illik vissza adni a szüleimnek...

Illik vissza adni a szüleimnek a pénzt?

Figyelt kérdés

Már nyugdíjasok, én elköltöztem otthonról, ezért ők hitelt vettek fel, hogy kifizessék a 2 havi kauciómat, 2 havi albérlet árát + 1 havi kaja árát nekem, addig, amíg megkaptam a fizetésemet és el tudom látni magam.

Nagyon sokba kerültem nekik így, hogy elköltöztem, de egy szóval se említették, hogy adjam vissz a pénzt.


2014. nov. 4. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy illik. Ha lett volna miből segíteniük, akkor más a helyzet, de így, hogy hitelt vettek fel direkt ezért, hogy téged segítsenek. Nyilván nem fogják mondani, ha ilyenek, hogy még hitelt is vesznek fel csak, hogy segíthessenek neked. De attól még add vissza, akkor is, ha azt mondják, hogy nem kell!
2014. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csabika1971 ***** válasza:
76%

Még midig jobb ha próbálod vissza adni, és ők azt mondják, nem kell.

Mint várják és te meg nem adod.

Ha nem kérik akkor még mindig vehetsz valamit minek mindketten örülnének, hálád jele képen (nem nagy dologra gondolok, csak valami kedveskedésre).

2014. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Látszik milyen önző ember vagy!Ez nem is lenne kérdés...
2014. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, IGEN, illik. (ha ők nem fogadják el, az egy másik dolog)
2014. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Illik visszaadni. Szegények erejükön felül segítettek.
2014. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ennyire meg akartak szabadulni tőled, hogy még hitelt is felvettek, hogy elköltözhess? Ha nem tudod magad önerőből fenntartani, minek költöztél el? Gyűjtögetsz, aztán elköltözöl ha meg tudod oldani.
2014. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem. Ha tudod fizetni az albit, akkor miért nem vártál még pár hónapot és gyűjtötted össze a pénzed rá?
2014. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Én visszaadnám nekik.
2014. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyetek már szemetek!Lehet, hogy a kérdezőnek másik városban van a munkahelye!


Ne ítélkezzetek!


Kérdező,apránként mikor tudsz,adj nekik természetesen pénzt, vagy pedig gyűjtsd össze szépen a hitel összegét, hogy egybe be tudják fizetni!!!

2014. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
100 km-re találtam munkát, a párom is ott lakik, tehát én költöztem hozzá közelebb, szüleimnek elmondtam, mondták, hogy hitelt vesznek fel, hogy az álmaimat megvalósítsam.
2014. nov. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!