Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 évesen cigizek bevalljam a...

14 évesen cigizek bevalljam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Sajnos már fél éve cigizek napi 6 szál... A szüleim a múltkor gyanakodtak hogy cigizek-e vagy sem. Apával leültünk beszélni mint ''férfi a férfival''. Mondta hogyha cigizni szeretnék cigizzek, bár ő ezt nem támogatja és nem is szeretné, én erre mondtam hogy jó de soha se fogok ragyujtani, de az a baj hogy mar ra vagyok szokva es nem szeretnek mar titkolozni, szerintetek elmondjam vagy ne? :( Nem akarom hogy nagy baj legyen... Es nem szeretnem hogy jojjenek a kioktato kommentek... Mert ugyse ernek el semmit... A válaszokat előre is köszönöm

2014. okt. 26. 18:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Nem kioktatás, de 14 évesen... na mindegy :D

"de az a baj hogy mar ra vagyok szokva es nem szeretnek mar titkolozni"

te magad is tudod a választ ;). Ha nem akarsz titkolózni, ne tedd ;). Mondd el nekik, túlesel rajta, nem kell mindig paráznod, hogy lebuksz és jajj, akkor mit fognak szólni. Még mindig jobb, ha tőled tudják meg, mint valaki mástól :). ráadásul, ha le szeretnél szokni (nem ártana) akkor ők tudnak segíteni és támogatni ebben :). Majd írd meg, hogy döntöttél végül :)

17/L

2014. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
100%
Úgy is rájönnek, és akkor meg az lesz a gond, hogy nem mondtad el előbb ;DDD az meg nagyobb szívás lesz mint most túlesni rajta
2014. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Mond el nekik.

A rosszhír az, hogy a titkok egyszer kiderülnek, a jóhír pedig, hogy bármikor elmondhatod, megelőzve a rajtakapást.

Az apukád -mikor leültettett- lehet, hogy már pontosan tudja mi történik, csak esélyt szeretett volna adni neked, hogy elmond.

És még valami: A szülő tudja a legjobban, hogy mi a jó a gyereküknek, és hogy mit kell kezdenie vele. Hatalmas segítséget kaphatsz tőlük.

2014. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Napi 6 szál, cica tedd le gyorsan. Nem vagy ettől királyabb...


Amúgy honnan veszed a cigit? Mert a szüleid helyében ezentúl egy forintot nem adnék...

2014. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, es azt elfelejtettem mondani hogy van egy tesom 10 eves es nem szeretnek rossz peldat mutatni...
2014. okt. 26. 19:03
 6/33 A kérdező kommentje:
Tippmixrol van penzem
2014. okt. 26. 19:04
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
"Sajnos már fél éve cigizek napi 6 szál." Velünk sem vagy öszinte. Magaddal sem? No akkor nyugodtan hazudozz csak tovább a szüleidnek is. Ne tagadd mag magad. (6 szál nem az a mennyiség amit kis akarattal ne tudnál nélkülözni. De nem is akarsz leszokni. 'hogy miért, az a te dolgod. Csak akkor meg miért sajnálkozol rajta?)
2014. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem már most tudják maguktól is, csak nem tudatják veled. Biztos, hogy lehet érezni a szagát rajtad. Mondd el.

Amúgy meg napi 6 szál az nem sok, a fél év is szinte semmi. Simán le tudsz állni, ha akarsz. Nem vagy te rászokva, csak hitegeted magad. Napi 6 szál az évente 100ezer Forint. Lehet gazdag vagy és ez neked nem sok, de attól még vannak értelmesebb dolgok, amire el lehet költeni.

2014. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

tessék, ott a motiváció is, hogy nem akarsz rossz példát mutatni... mondd el, ess túl rajta gyorsan és kész :). A szüleid, nem fognak ezért kitagadni a családból vagy ilyesmi :D. Kis fejmosással jobb esetben megúszod, rosszabb esetben megvonják a zsebpénzed (jogosan...)

2014. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy leszokni nem akarok, csak titkolozni es csalodastokozni nem akarok, szagat nem eerzik rajtam mert mindig kezet/fogat mosok
2014. okt. 26. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!